SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, wyniki badań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Niby nie ale normy są różne i zbadałbym w innym labie te 25 zł dla świętego spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Normy są różne i w tych normach też dostaniesz wynik więc niczego to nie zmieni. Choć już wiem jakie będzie Twoje nast pyt jak dostaniesz wynik w setkach a nie dziesiątkach

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
No na usg podobno pod sutem tłuszcz. Z tego co pamiętam to jak przybrałem trochę na wadze i złapałem tłuszczu to wydaje mi się że trochę jakby mi się to powiększyło więc możliwe ze to tluszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Kupiłem 20ml testa cypio, symex 30tab,cabaser 20tab i hcg na razie 10 tys jednostek.
1-6 125mg e4d test cypio
6-12 250mg e4d test cypio
Hcg 2x500j e3d
Może być tak?
Prolaktyne i estro zbadam po 2 tygodniach i podam wyniki tutaj. Startuje od następnego tygodnia.
Mysle czy nie zrobić jeszcze testa całkowitego przed cyklem bo wczesniej badalem ale tylko wolny. Co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Kiedy podac pierwszego shota hcg? 2 tyg po pierwszej iniekcji z testa? I w jakie dni podawac? Np dzień po strzale z testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Chce iść zbadać prolke i e2 oraz morfologie. Czy jest jakiś odstęp czasu od strzała z testa kiedy mam to zbadać czy bez różnicy? Druga sprawa to mam wyraźnie ze ten guzek pod sutem mi się chyba trochę powiększył albo to tylko złudzenie. Co mam zapodac w razie w żeby to zmniejszyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Masz lipo wiec musisz zrobić mocna redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Ok, ale i tak musze zbadać prolaktyne i estradiol. Bez różnicy kiedy to zbadam po iniekcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Zrobiłem badania morfo, estro i prolaktyne. Poniżej wrzucam zdjęcie. Jak teraz wziąć cabaser i aromasin bo coś takiego mam żeby zbić estro i prolke.
Badania robione 20h po iniekcji z testa. Lecę cały czas 125mg wtorek, 125mg piątek. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Tutaj badania





Zmieniony przez - bobek751 w dniu 2020-10-14 18:24:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CJC 1295 IPAMORELIN I TEST

Następny temat

Testosteron nie działa.

WHEY premium