SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, wyniki badań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Nie zbiło wcale. Jakbyś zjadł 0,5mg aptecznego dostinexu, to byś miał prolkę w dolnych normach.
Tyle ile spadło, to różnica od zbicia E2. Masz kompletny wałek i twój "cabaser" nawet nie leżał obok cabaseru.
Zjedz te 0,5 tab które ci zostało, dorzuć jeszcze 1 całą tabletkę i jak jutro/pojutrze nie będziesz nic czuł, to możesz traktować ten cabaser jak landrynki.
Estro jest optymalnie jak na taką ilość teścia.


Zmieniony przez - wybiegany w dniu 2020-10-21 12:22:50

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Czyli mam zjeść 1.5tabsa cabaseru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Pół jak widać nie pomogło. Od 1,5mg się nie umiera i dużo wyższe dawki były stosowane leczniczo. Powód jest, bo prolkę masz bardzo wysoko, a jak po 1,5 tab nic nie będzie się działo, to znaczy że 100% wałek.
Już z tego co wrzuciłeś widać że nie działa.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Ok. A jak teraz dawać aromasin? Do każdego shota 1/4 tab? Bo jeszcze w tym tygodniu podam hcg 5000UI a to tez podbija estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Rozpisz ile brałeś ostatnio i ile czasu od ostatniego strzału te badania, bo inaczej mogę tylko domniemywać i dedukować po ostatnich postach. Jak napiszesz, to ci powiem jak ja bym to widział.
Przy 300mg +/-50 tygodniowo ja bym widział E2 na poziomie takim jak masz, albo do 70 max.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Ok, więc tak.
13.10 poszedł shot z testa 125mg. Po 20 godzinach od shota czyli 14.10 zadałem testo, prolke, estro. 14.10 zjadłem 0.5mg cabaseru. 16.10 shot z testa 125mg i zjadłem 1/2tab aromasinu. 20.10 badania prolka i estro-czyli te ostatnie gdzie zbilo mi tylko estro trochę a prolka praktycznie taka sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
To ja bym się trzymał 1/4 tab aromasinu do każdej iniekcji. Powinno ci się ustabilizować na dobrym poziomie.
Jak nie dasz rady pokroić na 4 części to kup gilotynkę, albo raz na te 7-8 dni do strzała dodawaj 1/2 i też powinno być ok.
Cabaser spróbuj wziąć więcej jak mówiłem i zobaczymy czy choć trochę kabergoliny w nim jest. Jak nie ma, to najlepiej by było żebyś sobie załatwił z innego źródła, albo apteczny dostinex.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Wziąłem te 1.5mg cabaseru jak mówiłeś. Zobaczmy za tydzień zbadam,a jak będzie lipa to pójdę do rodzinnego i przepisze może dostinex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
To nawet nie ma co badać, jak nie poczujesz do weekendu, to znaczy że nic nie pomoże i trzeba zdobyć co innego.


Zmieniony przez - wybiegany w dniu 2020-10-21 16:08:39

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Od kilku dni czułem że ciśnienie mnie j**ie, dziś kupiłem przyrząd i zmierzyłem 2 razy. 147/57 puls 94 i 145/53 puls 92. Martwić się? Dzwoniłem do rodzinnego, ale ten mi mówi że nie jest wysokie itd., a że tabletek mi nie przepisze. Nic o teściu nie mówiłem bo przyczyna wiadomo jaka i na pewno powiedziałby żeby odstawić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CJC 1295 IPAMORELIN I TEST

Następny temat

Testosteron nie działa.

WHEY premium