SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, ponad roczny staż

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Zależy na czym Ci zależy, czy na pompie czy bardziej na regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
Nie wiem co jest bardziej korzystne. Mam zamiar ćwiczyć splitem, więc mięśnie będą miały czas na regenerację. Wydaje mi się, że w tym przypadku AAKG to lepsze rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
As you wish. Ja na swoim miejscu brał bym aakg, bo nie mam problemu z regeneracją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Nie porównuj AAKG i BCAA, bo są to inne suplementy ( co prawda oba aminokwasy ), ale korzystniejsze byłoby BCAA. AAKG daje tylka złudzenia, a BCAA to dość dobra regeneracja, no i budulec mięśni.

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Jeśli nie ma problemu z regeneracją to raczej nie potrzebny zakup imo. Jeśli ktoś lubi uczucie pompy to moim zdaniem to dobry wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy lubi co innego - proste Rzecz jasna jak kolega wyżej pisał nie można tego porównywać bo to zupełnie co innego. Dla mnie np. priorytetem na kazdym cyklu jest/będzie kreatyna i beta-alanina. Reszta dla mnie to dodatki, inni opierają swoje cykle głównie na krecie i super pomperom przed treningowym. Każdy lubi to co lubi. Chcesz uczucie pompy - AAKG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
Ogólnie zależy mi na tym, żeby miec jak największe przyrosty,. Kolega wyżej coś wspomina o beta alaninie. Ja jestem otwarty na wszelkie sugestie. Jakiś czas temu czytałem również o dekstrozie, że warto ją zakupic do cyklu kreatynowego - szczerze, teraz mam lekki dylemat. BCAA, AAKG, dekstroza czy beta-alanina a może coś razem o ile kieszeń pozwoli.
Mój budżet to 300 zł. Gainer(Mass attacker) 100 zł, białko +/- 80 zł i monohydrat ok. 50 zł, więc powiedzmy że mam do udania ok 80 zł na coś 'dodatkowego'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Wakacyjny_konkurs_z_firmą_TREC_lipiec_by_IneTheEnd__Beta_alanina-t776195.html
Poczytaj Beta-Alanina z XXL nutritrion 500g za ok 80-90zł
Dekstroza - węgle. Nie opłaca się.
BCAA - przydatne, jeśli masz pieniądze. Zawsze to te +10 do respektu podczas treningu
AAKG - po prostu rozszerza naczynia krwionośne, więcej krwi dopływa do mięśni.



Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-09-05 17:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
InTheEnd można również postawić na kreatynę, beta alaninę i pomper przedtreningowy razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy kto ile ma pieniędzy "My" jako osoby ew. dorabiające w wakacje nie mamy jej zbyt dużo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl kreatyna i mass xxl

Następny temat

Co sądzicie o tym ?

WHEY premium