SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, czy przerwać ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44
Hej mam problem może ktos coś doradzi
mam 34 lata, 111kg wagi (trochę ruchu ale bez jakiś spin) dieta - nisko węglowodanowa, to mój pierwszy "cykl"
jade od lutego na susten 1ml, a teraz zmieniłem na cypio 1ml, susten był co 5 dni, cypio 5-6 dni,
ogólnie problem polega na tym, że biore testa dla podniesienia libido oraz dlatego że miałem b.niski poziom testosteronu

na początku było super, czułem sie jakbym miał 10 lat mniej, ale z czasem libido znowu spadło
moje pytanie brzmi, czy przerwać cykl, zrobić odblok clomidem, czy może dobić HCG i jechać dalej na tej samej dawce lub ją zwiększyć mówię o Cypio
jutro jade zrobić badania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699787
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Wypełnij ankietę i zrób badania

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44
Ponieważ nie mogę edytować postu wrzucam tu
1. WIEK: 34
2. WAGA: 111
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 115
-udo: 62
-talia: 110
5. STAŻ NA SIŁOWNI: jak miałem 18 lat to chodziłem aktualnie nie uczęszczam
6. DIETA:
-białko: tak
-węglowodany: nie
-tłuszcz: tak
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy cykl
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: podniesienie poziomu testosteronu, oraz podniesienie libido
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendendcja do tycia,
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: w normie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): słaba
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 70
-martwy ciąg: 80
-przysiad: 50

wyniki badań TSH, TESTO, ESTRADIOL i Prolaktyna wrzucę dziś wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699787
Ta ankieta razi w oczy , szczególnie pas i wyniki siłowe . Trenujesz wogóle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699787
Teraz doczytałem ze nie trenujesz , to mysle ze powinieneś kontaktować się z endokrynologiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tu sprawa raczej prosta. Estradiol pewnie wywalił, to że gruby jesteś potęguje problem. Nic nie napisałeś, więc można podejrzewać, że nie zadales poziomu hormonów przed rozpoczęciem kłucia. Możliwe że to w ogóle bez sensu robisz, bo poziom testa mógł być zadowalający.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44
zanim sie zakłułem to zrobiłem badania miałem o całą jednostke poniżej normy testo, prolaktyna w normie byłem u lekarza i Urlog przepisał mi test, ale z jego miny wywnioskowałem ze sam nie ma pojęcia jak to stosowac, ani jak to działa
co do treningów, owszem nie ida mi w ogole, brak zacięcia, brak ochoty, brak jakiegoś sensownego planu treningowego, o ile kiedyś lubiłem przerzucać żelastwo, tak teraz nie mam ochoty na nic i miałem nadzieje że razem z dieta test pozwoli mi nabrać ochoty na rozruszanie się ale jakoś tego nie udało się odczuć
czy jestem gruby? no szczupły napewno nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699787
Inne badania robiles ? Tarczyca jak ?
Wstaw tutaj wszystkie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Z tłuszczem to mi chodzi o jeszcze większą aktywność enzymu aromatazy i (być może) dużo za wysoki poziom e2. Skoro robiłeś Badani i testa mąż możliwość brania z apreki to kieruj się leczeniem wskazany przez lekarza, zamiast szukać pomocy na forum sportowym
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44
myślałem ze lekarz ma jakieś pojęcie, ale raczej żadnego (wnioskuje po serii pytań, na które ja mu udzielałem odpowiedzi po lekturze kilku for internetowych i rozmów z osobami już po kilku cyklach) pytam Was, bo akurat w tej kwestii słysze różne opinie a cały czas nie moge wyrobić sobie zdania
inne wyniki dobre, cyt. lekarza "sam chciałbym mieć takie"
estradiol właśnie czekam na wyniki, myślę że może to poleciało i prolaktyna
|
Jesli chodzi o leczenie testo, to chyba w Polsce to jest w powijakach i mało który urolog umie to stosowac, podejrzewam że Wy macie większą wiedze na temat stosowania, przeciwskazań i odblokowania w tej materii niż większość lekarzy w Polsce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - redukcja [prop+wins]

Następny temat

Enanthate +boldenon+meta

WHEY premium