SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl Sterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
1. WIEK:25
2. WAGA: Aktualnie 72 (Redukcja)
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 36
-klatka: 102
-udo: 51
-talia: 79
5. STAŻ NA SIŁOWNI:Półtora Roku(1,5) - Porządnie, Wcześniej Pół Roku ćwiczyłem sporadycznie,bez planu, spontanicznie.
6. DIETA:
-białko: 145
-węglowodany: 180
-tłuszcz: 71
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Brak
8. TRENING: Rzeźba + 45 minut Aeroby(Bieganie,Worek) 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: Dobrej Jakości Masa Mięśniowa.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Brak
11. POZIOM BF%: 10-12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ektomorfik z Tendencją do otłuszczania się?(Zła Dieta na Zimę?)
13. STAN ZDROWIA: Astma/Alergik
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak na klacie i na Plecach(To chyba Dobrze :D), na Głowie wszystkie są chociaż niektóre siwe.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): około 1850 Kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 95
-martwy ciąg: 120
-przysiad: 90

Witam, jestem tutaj 1 raz więc proszę mnie nie bić za wszelkiego rodzaju błędy.
Otóż chcę w zimie (Masa) zastosować po raz pierwszy swój Cykl z zastosowaniem Sterydu.
Nie mogę się konkretnie zdecydować jaki środek(środki) mam zastosować, nie wiem w jakiej ilości go podawać , jak odblokować co mieć na uwadze.Chiałbym aby Ryzyko związane z (Ptakiem,Generałem,Wackiem,Siusiakiem)* było minimalne (mam dopiero 25 lat i chciałbym aby nasza współpraca się dobrze układała) a przyrost masy mięśniowej był optymalny(maksymalnie możliwy). Cały czas w oko mi wpada "Testosteron enanthate" nie wiem co o nim sądzić.











Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-06-19 12:16:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
I Czy powinienem robić jakieś badania ? Jak tak to jakie i w jakim celu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
nie rozmawiamy o cenach
napisz jak jesz co wczoraj zjadłeś bo jest chudawo
test solo na 1 cykl jak najbardziej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Ogolnie to warzyłem 83kilo (ale chyba samego tłuszczu bo mi brzuch odstawał :D ) zbiłem w okolo 3 miesiące, a jem ogólnie zdrowe żarełko Typu Rybki(Losoś,Tuńczyk) , Pierś z kury chuda wołowinka, Ryż brązowy(chodz teraz troche wiecej tłuszczy) Produkty mało przetworzone. Rano 6:30 omlet z 3 jaj 2 zółtka na bazie płatków owsianych z mąka Graham typ 2000, losoś wędzony 2 plastry + łyżka oleju lnianego, 2 posiłek 10:00 kanapka z szynką pół pomidora+ćwiartka avokado, pół puszki tuńczyka w sosie wlasnym+Jabłko . 3 posiłek 13:00 to samo co w 2 posiłku+łyżka oleju lnianego. 4 posiłek(przed treningiem) 2 kromki chleba (razowego,żytniego lub graham) z miodem ,pierś z kury na patelni bez tluszczu , poł brokuła. 18:00 Trening powrót około 21:00(bezpośrednio po treningu banan) około 21:30 puszka tuńczyka lub 200 gram serka wiejskiego(Lekkiego) i do spania i ogolnie tak od 3 miesięcy ale jak wspominałem odtłuszczam się teraz a na zimę chcę zrobić masę z koksem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
sam nie wiem. dlamnie to glodowka troche.
wymiary masz przerazajace, wyniki silowe masz napewno podkrecone

jak dlamnie na koks to sie nie lapisesz.
jak chcesz ladnie dopakowac masy:
1- Dobra dieta
2- Przemyslany trening
3- Dobre suple i witaminy
4- Ewentualnie 1-4 10ed mety do siadanka.

pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Jeżeli myślisz że wyniki sobie zawyżam to jesteś w błędzie,to są wyniki z okresu zimowego nie wiem jak teraz bo się nie sprawdzałem ale myślę żę powinno być nawet lepiej(Jak będzie trzeba to udowodnie). No cóż wymiary nie są imponujące(wielki nie jestem) stąd też moja prośba o pomoc.Dieta no powiem szczerze że nie układałem jej sobie jakoś specjalnie poprostu jem co uwazam za słuszne ale dzis przed napisaniem tego postu i założeniem sobie tutaj konta na forum obliczyłem i wyszło mi około 1937 kcal liczyłem z wykorzystaniem kalkulatora PoTreningu wydaje mi się że jak na odtłuszczanie to chyba wystarczająca ilość kalorii. Suple+Koks chciałem właśnie wrzucić na mase w okresie zimowym przez ten czas sobie nazbieram waluty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
albo zamalo i palisz miesnie i spowolniles metabolizm.
jaka masz pewnosc ze 2000kcal jest akurat?

zglos sie do dzialu odnosnie szamania.
trening do dzialu dla poczatkujacych bo tez mysle ze trening kuleje.

jak bedziesz mial dobra miche i dobry trening to napiszemy Ci cykl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Trening mam gotowy z Neta wziąłem go z podobnej strony do tej oczywiście jak robiłem mase miałem inny trening ale diety i wiedzy o niej kompletnie brak. Do zimy jeszcze troche czasu, ciśniecie mnie strasznie o tą dietę. Dodam okolo 200 kcal z węgli i zobaczymy rezultaty.Ale wolał bym mieć wszystko dopięte na ostatni guzik czyli dowiedziec się wszystkiego co i jak. A co do mety troche mnie ona odrzuca ,widziałem jak koledze wywalilo wątrobe, po za tym wolal bym mniej się niszczyć od środka , tak mi sie wydaje że metka jest bardziej uciążliwa dla organizmu bynajmniej w formie oralnej. Dzieki ogólnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
innej niz oralna nie ma

byla kiedys w usa w wormie shotow ale wycofali ja, bardzo slabo dzialala a skutki uboczne bardzo podobne.

Moim zdaniem meta na kick startera jest ok, ale niech sie wypowie jeszcze ktos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli nie ma mety w strzałach?A druga sprawa (oczywiscie jakby jednak była Hahaha) skutki uboczne są takie same jak po oralach,tyle że nie przechodzi przez przewód pokarmowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
"W związku z tym nalezy wspomnieć o doświadczeniach ze strony stosujących, którzy mówią o szczególnej skuteczności substancji w formie iniekcji w porównaniu do tabletek. W rzeczywistości okazało się, że w przypadku iniekcji można użyć dawkę mniejszą o 40 % niż w wersji tabletek, osiągając tak samo dobre rezultaty. Podstawą tego wyniku jest generalnie lepsza tolerancja sterydu w organizmie po iniekcji oraz brak efektu First-Pass w wątrobie, podczas gdy przy stosowaniu tabletek mimo alkilowania 17 alfa następuje pewna utrata działania. Obciążenie wątroby w przypadku iniekcji w porównaniu do tabletek jest z tego względu trochę mniejsze.Obserwowane jest dawkowanie wynoszące 10-100 mg metandienonu na dzień. Początkujący stosujący sterydy przy dziennej dawce 10-15 mg przez okres 4-6 tygodni osiągną bardzo dobre rezultaty przyrostu. U zaawansowanych kulturystów wystarczy w zupełności dawkowanie wynoszące 15-45 mg dziennie, przy czym dawkę 45 mg należy uznać za absolutną górną granicę, Kulturyści zawodowi potrzebują z pewnością nie więcej niż 40-50 metandienonu dziennie, ażeby korzystać jego silne działanie stymulujące IGF-1. Dawkowania w ilości 100 mg, czyli 20 tabletek dziennie, jak to często się zdarza, są zupełnie bez sensu i tylko niepotrzebnie zagrażają zdrowiu, Kobiety powinny unikać tej substancji ze względu na silną androgenność. Jednakże zaobserwowano dawki od 5- do 15 mg dziennie u kulturystek w fazie przyrostu jak również u zawodniczek z klasy wagi cięzkiej. Osiągane rezultaty w trakcie czterotygodniowego cyklu są ogromne. Wersja w iniekcji stosowana jest z reguły przynajmniej co drugi dzień."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siostra włosy na głowie wypadanie

Następny temat

Odblok ważne !

WHEY premium