SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl sterydowy. Turanabol?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10
Witam serdecznie doświadczonych forumowiczów. Studiowałem masę wątków na temat sterydów i dopingu, ale jest tyle różnych możliwości i tyle opinii, że nie wiadomo co uznać za "prawdę". Mam 30 lat. Staż na siłowni 12 lat bez przerw. Waga 98kg. Trenuje 3 razy w tygodniu, obecnie wracam do formy po 2 miesiącach od kontuzji. Jestem zainteresowany wzięciem "pierwszej bomby" i dobry kumpel zaproponował mi turanabol. Czy to dobry wybór na 1 cykl i rozpoczęcie przygody z dopingiem? Jaka jest odpowiednia dawka by poczuć, że coś się dzieje? Do tej pory tylko legalne odżywki stosowalem. Dziękuję za wszelką pomoc i porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wybor sredni. Generalnie trzymaj sie podstaw czyli testa. Na poczatek musisz dolaczyc do tematu ankiete dzialu (skopiuj z tematow podwieszonych).

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10
Dotyczy ona "moich parametrów"? Czy o coś innego chodzi. Przepraszam Cię, ale zwykle skupialem się na czytaniu postów, natomiast dodaję coś pierwszy raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Berlin-Chemie testosterone

Następny temat

Problem z estro.

WHEY premium