SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl Rok do zawodów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem ideałem więc błędów nie popełniam Uzupełnij wiek w profilu jak możesz

https://www.sfd.pl/UZUPEŁNIAMY_PROFILE-t1082610.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Jak długo na propie lecieć i co jaki czas hcg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hcg dawaj okresowo np co 5 6 tygodni 3 x 1666 e2d (pczka na 3iniekcje). A ile możesz ciągnąć, no to głównie zależy od Ciebie i od samopoczucia/zdrowia


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-03-12 22:34:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Kilka pytań mam jeszcze co jaki czas robić badania ? odrazu po 12tyg propa wchodzić na cypio+ coś jeszcze dokladnie nie wiem ?,też mieliście bóle na drugi dzien po inekcji propa ? mam takie bóle że czasem utrudniaja mi chodzenie nie wiem co to może byc być moze w czymś błąd popełniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5137
Też takie bóle miałem i są one spowodowane tym, że do mięśnia nigdy nie było nic wbijane. Za 3-4 dni przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Po pierwsze prop ma to do siebie ze boli, po drugi tak jak kolega wyzej napisal, dziewicze miesnie bola bardziej,
Prop nieraz boli tak, ze nie da sie kontynuowac cyklu na danym produkcie,
Kolejna rzecz, lecisz najpierw propa i przechodzisz na cypionat ? jest tak dzialanie pozbawione jakiegokolwiek sensu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Taka kolejność rzeczywiści,pozbawiona sensu nałóż propa na cypio po propie podbijasz cypio, propa traktujesz jak tzw kick starter.

Przykładowy cykl

1-5 prop 3razy w tygodniu 50-70mg pon środa piątek
1 -5 cypio 250 mg ew
5-xxx cypionat 250e3d .


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-03-23 23:15:56

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
to znowu ja jestem juz 6 tydzien na propie od kilku dni czuję dyskomfort na sutach wizualnie nic nie widać czy to mogą byc pierwsze objawy gino? doradzi mi ktoś cos z gory dzieki :)


Zmieniony przez - Niszczycielboom w dniu 2016-04-15 15:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Najlepiej iść zrobić badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Niszczycielboom
Kilka pytań mam jeszcze co jaki czas robić badania ? odrazu po 12tyg propa wchodzić na cypio+ coś jeszcze dokladnie nie wiem ?,też mieliście bóle na drugi dzien po inekcji propa ? mam takie bóle że czasem utrudniaja mi chodzenie nie wiem co to może byc być moze w czymś błąd popełniam


Też bije genemeda, przy strzale bezbolesne ale na drugi dzień czuc lekki dyskomfort ale to normalne jak nigdy nie biles
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon

Następny temat

Ocena i pomoc w ułożeniu cyklu

WHEY premium