SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl Rok do zawodów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Niszczycielboom
to znowu ja jestem juz 6 tydzien na propie od kilku dni czuję dyskomfort na sutach wizualnie nic nie widać czy to mogą byc pierwsze objawy gino? doradzi mi ktoś cos z gory dzieki :)



Zmieniony przez - Niszczycielboom w dniu 2016-04-15 15:27:58


Przez neta tego nawet najlepszy lekarz nie stwierdzi, jak jesteś pewien że guzek jest twardy uderzaj , jak najszybciej tu nie ma na co czekać, nolvą 60mg do ustąpieniu objawów dajesz 20mg potem 10mg aż do końcu odbloku nawet na końcu 5mg aby zminimalizować odbicie estrogenowe, lub jak masz IA to exe, arimidex, letrezol to lepsze rozwiązanie, w dłuższej perspektywie.
Przed wrzuceniem nolvy lu IA zrób badania, rano , przed posiłkiem w najbliższym , labie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Badania zrobiłem jutro mam wyniki nie czuje żadnego guzka jedynie takie nabrzmiałe suty i taki dziwny dyskomfort ciężko mi opisac jego odczucie jutro podeślę wynk badan przed cyklem i te jutrzejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
tutaj sa badania ktore robilem kilka dni temu co myślicie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to trzeba by było prolaktynę zbić i estradiol. Będziesz miał exe czy ari?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
nie wiem kogo teraz słuchać kolega miał estrogen 270 i nic nie robił i wszystko było ok może mi to ktoś wyjaśnić ;d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy jest inny jeden będzie miał 10 x norma i nawet o gino nie pomyśli a ktoś przekroczy 1 raz i będzie miał. Jeden na x dawce testa będzie miał nie znacznie ruszone e2,a kto inny na tej samej dawce będzie miał podbicie 3razy. Więc kimś nie ma co się sugerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Niszczycielboom
nie wiem kogo teraz słuchać kolega miał estrogen 270 i nic nie robił i wszystko było ok może mi to ktoś wyjaśnić ;d?
no ja miałem prawie 200 i nie ruszyłem ale nic złego nie odczuwalem a tak to jak zioekt napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
cześć zostało mi jeszcze 6tyg redukcji na propku chciał bym coś dodać na te ostatnie 6tyg co byście mi doradzili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wino lub nie z saa efedryna+cofa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Niszczycielboom
nie wiem kogo teraz słuchać kolega miał estrogen 270 i nic nie robił i wszystko było ok może mi to ktoś wyjaśnić ;d?



Twoim celem są zawody, nie wiem ile Tobie jeszczezostało , przed zawodami na ostani szliw najlepiej zbić estrogen do niskich ale nie zerowych widełek, na ostatni szliw , zbicie estogenu też wymaga czasu , dobrze teżna ostatni szliw dać proviron. Aktualnie jakmsz daleko do zawodów zdaje się 6tygodni, dobrze czujesz na takim estrogenie nie zbijaj j jeszcze trzeba trafić w punk z dawkami też, z IA też ,a bym jeszcze na krótko wrzucił metę lub antka średnie dawki aby się napompować, niektórzy pro nawet robią to tuż przed zawodami.

Odnośnie prolaktyny ją zbijaj , najlepiej jak najszybciej ten hormon , nie jest nam do niczego nie zbędny w przeciwieństwie do estrogenu który ma pozytywne i negatywne , właściwości.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-05-17 22:12:22

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon

Następny temat

Ocena i pomoc w ułożeniu cyklu

WHEY premium