SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

89,5

Wzrost

190

Obwód ramienia

39,5

Obwód talii

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

92

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

białko 1,5 - 2g / 1kg masy ciała

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Brak

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

4-5x w tygodniu.

Stan zdrowia

Siła, Masa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nic dodać, nic ująć. Widzę, że forum ewoluuje w dobrą stronę.
Od metki można zacząć ale kickstartem

Jesteś młody, nie mieszaj w hormonach przynajmniej do 21 roku życia gdzie jeszcze układ hormonalny u faceta się kształtuje. Wykorzystaj naturalny testosteron najlepiej jak możesz i dopiero przywal z grubej rury.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 167
Po waszych opiniach i swoim namyśle poczekam ze swoim 1 cyklem jeszcze troche :D ogólnie dało mi to troche do myślenia, teraz zobaczę co będzie jak Bardziej dopilnuje diety makroskładników do tego odpowiednia suplementacja i może coś ruszy na plus. A z tym DAA to podzielone opinie z tego co słyszałem i nie wiem czy jest sens kupna tego skoro w moim wieku testosteron powinien być na wysokim poziomie, profilaktycznie jem też cynk co niby podnosi naturalnie testosteron. Może powinienem zrobić badania hormonalne na testosteron ?

Piona!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Nic nie stoi na przeszkodzie zebys zrobil sobie badania. Przynajmniej bedziesz wiedzial na czym stoisz. Co do DAA to są preparaty, ktore w jakims stopniu podniosa Ci testa... tu na forum tez robili badania i tam cos dzialalo. Wiadomo, ze niektorzy twierdza, ze to placebo. Daj sobie rok z dobra miską, dobrze trenuj i potem mysl o cyklu. I wybij sobie z glowy mete na pierwszy cykl, to juz lepiej prop.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
flex1976
dieta to nie tylko białko
pierwszy cykl = jeden środek


Dokładnie Seba , obaj wiemy że jest to testosteron, jak na, pierwszy cykl , długo estrowy najlepiej cypionat lub enan 250e5d przez 16 tygodni w ósmym tygodniu możesz podbić na 250e4d.
W połowie cyklu hcg

Alternatywnie jak chcesz sprawdzić reakcje organizmu , prop 70-100mg eod przez 8-12 tygodni.

O diecie i treningu mam nadzieję że masz ogarnięte, inaczej efekt będzie mierny, poza tym są inne działy od tematyki miski czy treningu, nie zabierajmy roboty innym.

Edit Nie doczyałem to jeszcze przemyślasz swoją decyzję, myślałem że podjąłeś jesteś dorosły twoje show, twoja sprawa. twoja decyzja , jak ćwiczysz rekreacyjnie to może, ćwicz sobie na sucho, jak chcesz to coś więcej zawody itd jest to bardzo nieopłacalny sport , jak masz duży budżet, to możesz ćwiczyć dietować, koksować, profesjonalnie w innym wypadku dużo stracisz jak coś osiągniesz dostaniesz puchar i dyplom .



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-18 10:01:21

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-18 10:05:51

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2663
Niech zredukuje do niskiego bf michą i suplami a potem niech odbije na masę z towarem, najlepsza opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 202
wnc1964
flex1976
dieta to nie tylko białko
pierwszy cykl = jeden środek


Dokładnie Seba , obaj wiemy że jest to testosteron, jak na, pierwszy cykl , długo estrowy najlepiej cypionat lub enan 250e5d przez 16 tygodni w ósmym tygodniu możesz podbić na 250e4d.
W połowie cyklu hcg

Alternatywnie jak chcesz sprawdzić reakcje organizmu , prop 70-100mg eod przez 8-12 tygodni.

O diecie i treningu mam nadzieję że masz ogarnięte, inaczej efekt będzie mierny, poza tym są inne działy od tematyki miski czy treningu, nie zabierajmy roboty innym.

Edit Nie doczyałem to jeszcze przemyślasz swoją decyzję, myślałem że podjąłeś jesteś dorosły twoje show, twoja sprawa. twoja decyzja , jak ćwiczysz rekreacyjnie to może, ćwicz sobie na sucho, jak chcesz to coś więcej zawody itd jest to bardzo nieopłacalny sport , jak masz duży budżet, to możesz ćwiczyć dietować, koksować, profesjonalnie w innym wypadku dużo stracisz jak coś osiągniesz dostaniesz puchar i dyplom .




Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-18 10:01:21

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-18 10:05:51




Ty startujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 tyg prop odblok do oceny (poprawki)

Następny temat

Pomoc w interpretacji badań

WHEY premium