SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piersi z INDYKA

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Aktualizacja Ceny z przed dwóch godzin
Lidl różne gramatury na tackach
Filet z piersi Indyka 16,99 zł\kg
Filet z piersi Kurczaka 14,99 zł\kg

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Lidl najlepszy, miesko pozbawione kosci, ladnie wieksze kawalki bialego tluszczu wykrojone, pelna kulturka. Nigdy nie kupujcie w miesnym sklepie jesli juz go troche nie znacie. Zwaza wam razem z kosci i wyjdziecie na tym jak zablocki na mydle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dokładnie zig25 masz rację,też nigdy nie kupuję z kością.Raz że nie muszę wycinać tych kości/chrząstek i jest już po porcjowane a dwa że cena wychodzi mniej/więcej ta sama.Po wycięciu gnatów waga się zmniejsza i to znacznie.Też kupuje w Lidlu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
A widzisz nie doczytałem spojrzałem tylko na cenę pewnie gramatura drobnym drukiem była

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 785
Zmienie troche temat i musze wam polecic lososia wedzonego z biedronki dopiero go zauwazylem nie wiem czy byl wczesniej ale jest po prostu pyszny w kawalku najlepszy w pieprzu 125g kosztuje 4zl na ciemne pieczywko"Niebo w gebie" ale i tak z ryzem pycha ;)

Zmieniony przez - Kush17 w dniu 2012-06-10 22:19:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
co Wy gadacie ze tyle w Polsce kosztuje indyk?? W niemczech place 6euro za kg w lidlu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No, hmmm w tesco niby promocja była do dziś - dziś byłem i nie mają, więc w lidlu kupiłem 16,99 za 800 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5422
w bytomiu w realu piersi z kurcząt po 14,99zł
za to ceny na zwykłych sklepach to 18zł

MEPHOBIA
"Fear of becoming so awesome one day that human race can't handle it, and everybody dies."

I must live with this everyday

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy koś pomoże dobrać diete?

Następny temat

Co zrobić aby mieć taka sylwetkę jak Zyzz

WHEY premium