SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłkarz Wszechczasów

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4852

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Roberto Carlos, jak dla mnie najlepszy pilkarz. Kinjo ma troche racji, ale kibice lubia rozne cechy u pilkarzy, ja np. zachwycam sie stzalami Carlosa, piekielnie mocne i podkrecone. Swietny (ja uwazam za najlepszy) rzut wolny w Jego wykonaniu (Brazylia-Francja) oraz strzal prawie z lini koncowej xD Zaraz za nim Ronaldhinio i Ronaldo, ogoglnie pilkarze z Brazyli wymiataja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
po co odswiezyles ?
radze Ci odpowiedziec konkretnie bo ban czeka

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
lata wojenne: Bican, Wilimowski
lata 50te: Puskas, Di Stefano, Kopa
lata 60te: Pele, Eusebio, Garrincha, Best
lata 70te: CRUIJFF , Beckenbauer
lata 80te: Maradona, Platini, Van Basten
lata 90te: Ronaldo, Romario
lata 00: trudno zdecydować, niech będzie ubóstwiany przez was Zidane.
Ogólnie moim zdaniem najlepszym piłkarzem wszechczasów jest Johan Cruijff - najwybitniejszy przedstawiciel Futbolu Totalnego, piłkarz kompletny. Trzykrotny zdobywca Złotej Piłki, trzykrotny zdobywca Pucharu Mistrzów. Bajeczna technika, niesamowita szybkość, umiejętności przywódcze i snajperskie. Najlepszy piłkarz w historii Ajaxu Amsterdam i FC Barcelony, a także najlepszy piłkarz w historii rep. Holandii. Prócz tego, że był genialnym piłkarzem to był też świetnym trenerem. Po prostu najlepszy.

Zidane zwycięzca ankiety to kpina:P Pierwsza trójka: Cruijff, Pele, Puskas. Maradona to one-action-hero.

Pain is temporary, glory... lasts forever!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1060
Andrij Szewczenko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 268
Ciężko mi było wybrać, zagłosowałem na Pele, ale paru innych też było mistrzami. Carlos jak walnął, to nie było co zbierać :), od niego przyjąć piłkę na twarz, to jak highkick na głowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
Ronaldo Il Fenomeno

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
PATRICK KLUIVERT !!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Zidane,albo Riquelme choć na nim się nie poznali.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
1337_H4X0R - ogółem to ty mówisz mądrze. Moim zdaniem Joahn Cruyff też był najlepszym piłkarzem wszechczasów (zapomniałem napisać tego w pierwszym poście). Ale twój post świadczy też trochę o twojej niewiedzy szczególnie o Zidanie. Zidane był przede wszystkim starszy o 3 lata od Ronaldo i nie należało go dać do ostatniej dekady. Po za tym nie można jego tak poniżać przy Johanie Cruyffie. Zwróć uwagę na to, że Zinedine Zidane był również piłkarzem kompletnym - obunożność, gra głową, kondycja, precyzja podać, itd... Był mistrzem śiata w 1998 roku ze swoją drużyną i wicemistrzem w 2006. W 2002 gy doznał kontuzji Francja oczywiście bez niego grać nie umiała. To samo też było po zakończeniu kariwry w 2008 r.. Dużo osób bez wahania by powiedziało, że Zidane był dużo lepszy, zwłaszcza, że na dodatek grał jeszcze w trudniejszych czasach. Ja na szczęście jednak wiem, że holender jest długo schowany w cieniu spowodu braku mistrzostwa świata oraz Europy.

Po za tym w latach międzywojennych dałeś Willimowskiego i Bicana a pominąłeś takich graczy jak: Jose Manuel Moreno, Giuseppe Meazza i Stanley Matthews. W latach sześdziesiątych dałeś Besta a pominąłś Jaszyna ! można byłoby go też dać tdo 50 dekady...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka do nogi (Nike T90). Czy aby napewno?

Następny temat

program dla trenerów itp

WHEY premium