SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) spam vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161361

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
No właśnie jestem nietolerancyjny jeśli chodzi o gwiazdki sraczki ; - ) ale jak chcesz to sobie rób - wyraziłem swoje zdanie ironicznie je zaostrzyłem a Tobie się nóż w kieszeni wysuwa dla mnie to takiego kotka możesz mieć nawet na czole ; - ) i sobie pomyśle " No nie do czego to jeszcze dojdzie" Ale czy będę dla Ciebie nie miły czy powiem ,że jesteś głupia czy coś innego? Nie - więc o co Ci chodzi? A z Tym świadectwem to dajesz czadu.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
ja zadnej misji nie mam po prostu pisze ci z doswiadczenia ze tatuaz łatwo zrobic a usunąc sie nie da wiec lepiej sie namyslec.
Nie widzisz dobrych intencji to cos z tobą nie tak
P.S nie banuj

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
A właściwie **** mnie to boli jakie masz zdanie na temat wyrazu symbolicznego gwiazdek jako tatuaż dla mnie to po prostu szeroko pojęty LANS i chęć zwrócenia na siebie uwagi

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Bez urazy Pure, ale dla mnie osoba nietolerancyjna to osoba troche ograniczona, chociaz moze ja wykaze sie teraz nietolerancja dla nietolerancji wiec tez bede ograniczona
Wyraziles swoje zdanie i masz do tego prawo, przeciez od tego nie odwidzi mi sie nagle robienie tatuazu nie powiesz wprost 'jestes glupia', ale co sobie pomyslisz to pomyslisz i to jest dla mnie smieszne, bo co Ty tak na prawde wiesz o osobie i zamiarach osoby tatuujacej sobie gwiazdki-sraczki :>

Michal, fajnie, ze jako starszy i bardziej doswiadczony udzielasz mi rad, ale na prawde o tym wiem, przeciez nie biegne sobie robic tatuazu bo zobaczylam wzor w necie...
chyba na tym to polega, ze najpierw znajduje wzor i miejsce, potem przez jakis czas(u kazdego inny) rozmyslam czy to jest aby na pewno to, a potem robie.
do odwaznych swiat nalezy, jakbym sie tak miala brzydko mowiac ***.ac ze wszystkim to nic bym w zyciu nie robila na co mam ochote rownie dobrze moge zginac dzien po zrobieniu tatuazu albo utnie mi noge, takie zycie

ale moze Blue sie wypowie, bo ona ma wytuatuowana truskawke o ile dobrze pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
chyba sie zagalopowales Pure teraz to juz na prawde mam podstawy zeby pomyslec, ze jestes ograniczony

ale niech Ci bedzie, chce sie wylansowac tatuazem, ktorego praktycznie nie bedzie widac,
ci co maja chinskie znaczy znaczace milosc na pewno sie nie lansuja, bo przeciez to ma jakis WYRAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Powiem Ci jedno - "każdy myśli to co myśli, myśli sobie moja głowa.." . Krótko mówiąc to co sobie myślę nie przekłada się na mój stosunek do Ciebie bo gdzieś głęboko za żelazną ścianą są wyryte pewne zasady i jedna mówi - Nie znasz - nie oceniaj. A zadnie o jakimś wzorze tatuażu mogę mieć i jeśli osoba bliska mi miałaby by taki powiedziałbym bym jej ' Moim zdaniem ten tatuaż jest do bani." Ale czy zmieniłbym o niej zdanie? Nie. Jeśli dla Ciebie jestem ograniczony to dobrze jakoś się nie przejmuję, że masz inne zdanie. Szanuje je i nie mam zamiaru Ci ubliżać.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie napisalam, ze jestes ograniczony takze zluzuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Ja mam zluzować? Ja jadę na pełnym lajcie - jak jest każdy widzi i sam oceni.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ja dorzuce od siebie tyle ze:

gwiazdki jak gwiazdki ale np: ich liczba moze miec juz jakies głebsze znaczenie dlatego mimo ze tatuaz z gwiazdek moze przecież wyrazac cos osobistego.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Tyle zdań ile ludzi-proste.

Spływam z tego spamu bo mnie tu nie lubią.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizator kolanowy...jaki ?

Następny temat

cena wizyty u dermatologa

WHEY premium