SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) spam vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161881

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a ja jutro mam jakis konkurs z ang i oprocz tego mamy miec jakies zajecia w wyzszej szkole bankowej z tego angielskiego wiec bede z lekcji zwalniana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
jaka radosc
a ja mam teraz zajecia tylko w poniedzialki wtorki i srody wiec mam 4 dni weekendu

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no a co ;p
chociaz to tez niedobrze, bo na matmie nie pamietam kiedy ostatnio bylam z biezacych tematow i nic nie rozumiem a dzis pisalam ten zalegly spr i dala najgorsze zadania heh nie wiem czy zlosliwie, dla tych ktorych nie byol na 1 terminie..?

blue, pozazdroscic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
a ja zadałem pytanie do Blue ale nie odpisała bo chyba spac poszła... to teraz przepadło

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Nie bylo mnie juz pozniej na forum ale teraz jestem co sie odwlecze to nie uciecze wiec pytaj

patrzcie jaki slodziak http://www.fmix.pl/zdjecie/464177/urok

Zmieniony przez - blueeyes w dniu 2009-03-05 17:43:26

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
fajny
ale ja jako czlowiek nie chcialabym miec dwukolorowych oczu, wiadomo, ze nie zabilabym sie gdybym takie miala, ale nei widzi mi sie to..
z reszta co jak co, ale oczy to chyba jedyna rzecz, ktora mi sie w sobie podoba tj. ich kolor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Ale to serduszko na czole ma slodkie
A jaki masz kolor oczu ? Ja na swoje blue tez chyba nie narzekam I na swoje posladki

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ciemnobrazowe
no jakbys narzekala na posladki to nie pokazywalabys ich na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Ani nie zalogowalabym sie jako blueeyes
Ciemnabrazowe sa ladne

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ie bylo mnie juz pozniej na forum ale teraz jestem co sie odwlecze to nie uciecze wiec pytaj

wtedy bylismy sami wiec była odpowiednia chwila teraz wszyscy beda widziec - mówie Ci przepadło


ja mam piwne - takie jak alkoholicy lubią, i mam nadzieje ze nie tylko oni

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-03-05 19:45:57

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizator kolanowy...jaki ?

Następny temat

cena wizyty u dermatologa

WHEY premium