SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) spam vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161088

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
kurde to juz sama nie wiem...
mam ochote na taki gadzecik dotykowy, ale sie troche boje
ale wyzej pisales, ze z tego co wymienilam to lg, pomijam samsunga , wiec cos w tym jest. a zdjecia na pewno robi lepsze od k750i czy tam bez i, ktorego obecnie posaidam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zdecydowanie. K700 i 750 to nie wypał.
Ten LG nie jest za specjalny. Aparat jako taki, ale na te 5 Mpx to niestety słaby.
Ten dotyk jest dość nie poręczny i nie precyzyjny. Może to też kwestia wielkości dłoni. Masz mniejsze paluszki więc problem będzie mniejszy.
Ta Firma może i ma dobre LCD, ale telefony na jedno kopyto.
Ja Ci polecam tak jak wcześniej sprawdzić go sobie w komisie, albo u kogoś znajomego kto ma.
Popatrz na forach o recenzje, ale nie posiadaczy bo Ci zawsze chwalą - polska mentalność.
Zdjęcia też powinny być pokazane w google jakie ten telefon robi.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
patrzylam na filmiki na youtube
moze slaby jak na 5mpx bo to nie zalezy od tego, tylko obiektywu nie oczekuje, ze to bedzie jak cyfrowka
odstraszyles mnie jak na razie tym, ze jak upadnie to naprawa ekranu bedzie droga na to nie wpadlam
a co do dloni to mam na prawde male, jak dziecko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Z doświadczenia kolegi Ci mówię.
Drugi mu, i narazie bez zarzutów. Tyle że mu nie upadł.
Najlepiej jak będziesz go miała w dłoni

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mialam w dloni gdzies w ktoryms salonie oprocz atrap mieli wystawiony prawdziwy, ale czy po 5min mozna cos stwierdzic? tak sobie mysle, ze go wezme i najwyzej sprzedam i wymienie na cos innego, co o tym sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
5 minut wystarczy
No to by było najlepsze rozwiązanie. Bierzesz go praktycznie za grosz w abonamencie, a wrazie czego tak w krótkim czasie go nie dojedziesz i to wystawisz za 600 zł na allegro minimumczy komuś go wcisniesz
EDIT: Strasznie szybko ceny spadają. Widzę że już za 500zł nowy można dostać. Tak więc z 450 po lekkim użyciu mogła byś wziąć. Miejmy nadzieję że Ci się spodoba i nie będzie konieczna sprzedaż

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-07-22 13:39:58

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-07-22 13:47:48

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no spadaja, spadaja
a nie kupie za grosz, bo za 250, a planowalam przeznaczyc max.150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
No w sumie w abonamencie to dużo, połowa ceny. Polska i tyle mogę powiedzieć
W UK bierzesz taki fon w abo z funta i dostajesz jeszcze LCD 20 cal w prezencie

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
wiem, bo moj byly chlopak mieszka teraz w uk i jak kiedys przyjechal i sie spotkalismy to wlasnie mial jakiegos dotykalskiego lg, mowil ze za funta
a tak w ogole to on kosztuje w moim abonamencie (60zl - ale za staz 50 $-)) 299zl, mam punkty era premia, stad znizka, zenada hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
No niestety..
Po prostu w polsce trzeba na coś 10 krotnie zapie...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizator kolanowy...jaki ?

Następny temat

cena wizyty u dermatologa

WHEY premium