SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) spam vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161118

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ale i tak zaporzyczony od Ciebie tekst pasuje do sytuacji bo tak samo jak kazdy facet mysli czasem bocznymi drogami (chyba ze dostanie na tacy to czego chce i szuka od razu - zgodnie z tym co napisałem dwie strony wczesniej) to tak samo zachowuja sie kobiety... nie nie jestem kobieta i nigdy nie byłem ale jestem człowiekiem a taka jest ludzka natura (zreszta jak oboje sie z tym zgodzilismy) a ze na ludzi składa sie płc zenska i meska to wszystko jasne

wydaje mi sie, ze z kobietami nie jest tak do konc jak mowisz matrix, rozni nas chociazby to ze kobiety ponoc nie potrafia rozrozniac seksu od uczuc jak wy

sama piszesz "ponoc nie potrafia" czyli nie wiesz do konca jak jest naprawde, a ja osobiscie mysle ze skoro jest tak duzo kobiet (jak i facetów) na swiecie a zycie pisze tak rózne scenariusze ze niektóre z nich doskonale potrafia odróznic seks i uczucie bo albo maja taki charakter (nie musza wcale stac pod latarnia) albo zycie ich tego nauczyło tylko jesli sa tego swiadome to moze nie mówia o tym "głosno" ...i to moze nas róznic... chociaz czy ja wiem czy inteligentny i rozsadny facet (tak samo kobieta) obnosił by sie z informacja ze dla niego seks i uczucie to dwie osobne i niepokrywajace sie rzeczy ?? watpie... poza tym jesli niektórzy z facetów potrafia to rozdzielic to znowu nie jest powiedziane czy jest to wiekszosc, mniejszosc czy po połowie... tak samo jak z kobietami...

wiec podsumuwujac: Kazdy jest inny

--

Czesc - JA (nie pamietam Cie )

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-02-15 19:34:33

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6465
Chyba nikt mnie tutaj nie pamieta :P

www.pajacyk.pl
Kliknij choć raz dziennie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
napisalam ponoc, bo to wg naukowcow, ja sie z tym zgadzam, bo jest tak w wiekszej mierze, aczkolwiek sa i wyjatki

jade na to piwo ;p

czesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
napisalam ponoc, bo to wg naukowcow, ja sie z tym zgadzam, bo jest tak w wiekszej mierze, aczkolwiek sa i wyjatki

czy w wiekszej mierze to zeby to sprawdzic to musiała bys spotkac sie z ponad połową mezczyzn na swiecie i ich o to zapytac zakładając ze nie beda kłamac a naukowcom i statystykom to ja bym nie wierzył za kazdym razem (moze tym razem sie pomylili ) bo np: statystycznie rzecz biorąc to jak wychodze z psem na spacer to: w tym momencie ja i mój "wilczur" mamy równo po 3 nogi - no i gdzie tu prawda ??

no to miłego wieczoru


JA - przykro mi

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
juz jestem
ale przyznasz chyba, ze tak jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
no hejka sloneczka , no co tam?



no nie mowcie ze sploszyłem

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-02-15 23:59:57

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
sploszyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
dzieki

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
<pocieszacz>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
dzieki niunius, dam Ci szczurkowego soga w nagrode

czas spac

ciao

It's not Revenge, It's Punishment!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizator kolanowy...jaki ?

Następny temat

cena wizyty u dermatologa

WHEY premium