SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) spam vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161060

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
hehe
juz sie tak nie smiej, bo co jak co, ale placz baardzo czesto na was dziala
co prawda duzo zalezy od faceta, ale moj byly (bo juz jest byly, chyba wam sie nie 'chwalilam' w koncu...) nie raz reagowal na moj placz
i wiecie co ****a? sa chetni na jego miejsce, ale ja mam pecha, bo zawsze podogam sie jakims przyglupom brzydkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
widze ze dusiłas to w sobie

zasłyszane
Dwóch przyjaciół. Jeden z nich na łożu smierci mowi do drugiego:
-przynies mi skarpetki z pokoju obok
Na co poszedł a w pokoju zastał 2 córki umierającego i mowi:
-ostatnim życzeniem waszego ojca jest zebym was przeleciał
na co one:
-nie mozliwe nasz tata by tak nie powiedział
przyjaciel pyta sie umierającego:
-obie
-tak obie

nie umiem opowiadac kawałów ale mysle ze mi wyszło
prawda?

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2009-04-10 00:41:15

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
i wiecie co ****a? sa chetni na jego miejsce, ale ja mam pecha, bo zawsze podogam sie jakims przyglupom brzydkim

taka cena urody - kazdy płaci własną

ładny - wysoką...
...przecietny - niską...
...brzydki - nie płaci wcale

a z tym płaczem... to nie lubie jak ktos stara sie cos np. płaczem wymusic, bo to szantaz emocjonalny a jesli ktos nie jest Ci obojetny to zrobisz wiele by ten ktos przestał ryczec i zazwyczaj ten ktos o tym wie i własnie z tego korzysta i traci tym w moich oczach chociaz wcale duzo takich sytuacji na szczescie nie miałem


nie umiem opowiadac kawałów ale mysle ze mi wyszło
prawda?


wyszło trzeba bedzie zapamietac bo dobree i uwazac co sie mówi na łozu smierci hehe chcielibyscie wiedziec jak umrzecie ??

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-04-10 03:29:14

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
w ogóle jaka lipa
http://www.pudelek.pl/artykul/16547/patrick_swayze_wazy_47_kilo/

a poza tym wczoraj moja koleżanka się rzuciła pod pociąg super,extra !

płacz działa -działa jak najbardziej hiehie
bardzo wiele rzeczy można osiągnąć mimo że faktycznie jest to szantaż emocjonalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
a poza tym wczoraj moja koleżanka się rzuciła pod pociąg super,extra !

o ja *******e :/:/ wspólczuje... straszne jesli ktos kogo sie zna odchodzi w taki sposób... ale nigdy tez nie potrafiłem i nie umiem dalej zrozumiec jak mozna popełnic samobójstwo :/ ile trzeba miec po pierwsze odwagi a po drugie beznadziejnych mysli w sobie zeby zrobic cos takego.

kiedys jechałem jako mały chłopak takim włanie pociagiem wybranym przez samobójce :/

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
noooo właśnie osoba słaba psychicznie nie ma odwagi żeby się rzucić pod pociąg , generalnie wybrała bardzo drastyczną śmierć ! uważam że nie ma problemów którcyh nie da rady rozwiązać ... ona w ciąży była w drugim miesiącu i zostawił ja koleś. ale czy to powód no ja *******e .... przez kolesia ile ona osób zostawiła a ciąża to nie koniec świata poza tym co czwarty prywatny ginekolog może zrobić aborcję ...
brrr
jak by nie patrząc jest to już druga znana mi osoba która popełniła samobójstwo ! tylko że mój kolega to miał prze***ane życie .. odkąd go znałam miał naprawdę ****a pod górkę ale ona... ! dobrze się uczyła była ładna i mądra. zawsze wesoła... szkoda gadać
ogólnie rzecz biorąc samobójcy to egoiści! ! myślą tylko o sobie :-/
tchórze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
noooo właśnie osoba słaba psychicznie nie ma odwagi żeby się rzucić pod pociąg

popełnienie samobójstwa swiadczy o odwadze na pewno bo podjac taka decyzje nie jest łatwo chociaz te decyzje podejmowane są w krótkim czasie i bez wiekszego zstanowienia sie wtedy kiedy człowiek jest najbardziej rozgoryczony i widzi wszystko w ciemnych barwach ale z drugiej strony taka osoba jest własnie słaba psychicznie bo gdby była silna podjeła by WALKE, wiec taki samobójca jest odwazny ale własciwie doszedłem teraz do takiego wniosku ze to ta jego słabosc tą odwage tak naprawde determinuje, mozna dojsc do paradoksu ze im słabszy tym odwazniejszy :/

ona w ciąży była w drugim miesiącu i zostawił ja koleś. ale czy to powód no ja *******e

faktycznie to zaden powód, mozna było to na pewno lepiej rozwiazac.

ogólnie rzecz biorąc samobójcy to egoiści! ! myślą tylko o sobie :-/
tchórze.


raczej ludzie pilnie potrzebujacy czyjejs pomocy, rozmowy, wsparcia, zrozumienia, akcpetacji, itp. moze jest to jakas forma egoizmu ale zupełnie inna niz to z czym egoista mi sie kojarzy.

ile miała lat ?

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
18 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
kurde tak młodo ludzie umieraja :/

i co po takim krótki zyciu mozna "powiedziec" ?? niektórzy zyja 4/5 razy dłuzej to jest dopiero kawał czasu, temat do rozmowy, mozna pewnie godzinami narzekac i godzinami wspominac dobre chwile a w takim krótkim zyciu, w którym szkoła zajumje strasznie duzo czasu... ehh po co te starania i lata spedzone w szkolnej ławce :/

no i chociazby dlatego fajnie wiedziec kiedy sie umrze zeby móc ten czas jaki jeszcze pozostał najlepiej wykorzystac, bo czesto sie mówie ze: "ktoś zyje tak jak by kazdy dzien był jego ostatnim" wszystko fajnie no ale kazdy wie ze to jest grubo przesadzone bo nikt tak nie zyje a nawet jesli zyje to i tak kazdy jego dzien wyglada podobnie bo nie widzi zadnych innych mozliwosci na skorzystanie z zycia albo juz mu sie nie chce nad tym myslec i spi na ławce na dowrcu bez dachu nad głową, głodny i smierdzacy czekajacy na swój czas :/ i chyba tylko tacy ludzie zyja tak jakby ich kazdy dzien był własnie tym ostatnim bo niczym sie nie przejmują (poza spaniem i jedzeniem) ale co to za zycie ?? to wegetacja a nie zycie... a wszystko przeciez mogłoby sie potoczyc inaczej gdyby wczesniej znali date swojej smierci...

jak bym wiedział od moich narodzin ze jutro umre pewnie nawet bym nie wiedział o istnieniu tego forum i robiłbym inne ciekawe rzeczy a nie tak jak teraz wiekszosc z nich odkładał na pózniej :/ tłumaczac sobie tym ze nie mam teraz np: pieniedzy na skok ze spoadochronem pewnie bym je jakos wtedy zdobył...

...chociaz świat byłby wtedy pewnie jeszcze gorszy.

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2009-04-10 15:52:19

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Matrix, ale ja placzem nic nigdy nie wymuszalam, po prostu jak jest mi smutno to placze i mam w dupie wszystkich dookola, a ze on nie lubil patrzec jak ja placze to juz nie moja wina albo dzis np. wzielam trzy tabletki, a umieralam nadal na bol brzucha i z lzami w oczach mnie wykrecalo, a widzialam sie z nim i od razu czulsszy

a co do samobojcow to macie racje, ze egoisci... ja przez to m.in. bym sie nie odwazyla, wyrzadzic taka krzywde bliskim... ale taka jest ludzka psychika, nie wiadomo co tam komu siedzi w glowie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizator kolanowy...jaki ?

Następny temat

cena wizyty u dermatologa

WHEY premium