SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) spam vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161372

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Gratuluje prawka Ola za ktorym razem ?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
do czego prowokuje?

no za pierwszym, blue ja nie mialam problemu z jazda. dzieki

Zmieniony przez - nioonia w dniu 2009-07-29 20:40:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Olu, Ci co nie zdają ileś tam razy i w końcu zdają, to w większości dobrze jeżdżą, tylko pożera ich stres albo mają kijowego egzaminatora, dlatego muszą tyle razy powtarzac egzamin

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to zalezy
sa i tacy co nie maja o tm zielonego pojecia
ale skoro umiem jezdzic to nie mogl mnie oblac
a jak ktos sie niepewnie czuje za kierownica... to imo powinien sobie jeszcze dokupic jazdy czy cos, przed kazdym egzaminem jest stres, to oczywiste, ale trzeba sie pewnie czuc i wiedziec co sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Ja tez zdalam za pierwszym a niektórzy egzaminatorzy oblewaja za nic w koncu musze jakos zarabiac

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
a niektórzy egzaminatorzy oblewaja za nic w koncu musze jakos zarabiac

Racja

Jakbyś Olu trafiła na takiego typa, to mogłabyś jeździc najlepiej na świecie, a i tak by Cię oblał...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie wierze w to tak do konca
za cos musza oblac, wiec musi byc blad

musza jakos zarabiac, ale osob, ktore popelniaja dyskwalifikujace bledy jest duzo, wiec raczej nie ma potrzeby oblewania tych co ich nie popelniaja

Zmieniony przez - nioonia w dniu 2009-07-29 21:53:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
No najwyrazniej jest potrzeba bo kolege oblali za to ze nie pokazal jak dziala klakson , to bylo jeszcze kiedy jak sie pokazywalo wszystkie swiatla i co jest pod maska i klakson tez trzeba bylo a on zapomnial i nawet nie ruszyl.Albo jak sie oblewa kogos za to ze mu samochod zglasl. To nie swiadczy ze ktos nie umie jezdzic, mnie tez czasami zdarza sie ze zgasnie szczegolnie jak jade nie swoim autem

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mnie uje*ał, bo 10cm od prawej krawędzi jezdni do samochodu to za duży odstęp

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
aha tez znam pare takich " smiesznych" bledow przez ktore ludzie nie zdali, ze az sie czlowiekowi cisnienie podnosi jak to slyszyDobrze ze mam to za soba bo pewnie teraz bym nie zdala juz

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizator kolanowy...jaki ?

Następny temat

cena wizyty u dermatologa

WHEY premium