SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PharmChemical (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Nie wiem skad jest Somatrope mozliwe ze i z Chin. Pierwszy raz miałem stycznosci z tą firma oklo 2,5 roku temu i zadnych mixerów nitk nie miał i do dzis nie ma .Wiem za to ze PC z tematu to nie ten sam producent co chinczyk hgh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1948
Somatrope firmy PC tak zwane słomki w ogóle działa dobrze bo słyszałem że dostatecznie ale że żadnej rewelacji nie ma po za cenową.

kapunkap

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
według twojej skali lub miary bedzie to tylko dostatecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Fakt jest nie podważalny ze PC nie robi tych dziwnych mixów.Wola robic tylko dostateczne HGH niż porywac sie z motyka na ksiezyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
fortdodge taki znawca jestes a edytowac wiadomosci nie umiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
newzero nie sciemniaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
taki sobie ten under.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1948
W takiej skali że w od różnieniu od Ciebie drogi kolego ja przetestowałem ten środek a ty tylko spotkałeś się z nim 2,5 roku temu. I raczej wypowiadam się o środkach z którymi miałem kontakt że jak to powiem dosłownie fizyczny a porównań mi też nie brakuje.

kapunkap

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1948


Żebyś mnie dosłownie zrozumiał to określę to w sposób bardziej zrozumiale dla Ciebie.
Jest tam max między 10-12 j.m.

kapunkap

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Pisałem ze miałem stycznosc a ty sobie juz sam sobie wywnioskowałes ze napewno nie testowałem, HOHO.
Napisz cos wiecej na temat tych smiesznych mixów a nie mi tu wyskakujesz z tą fotka apteki do chinskiego hormonu.
To nie temat o chinskim hgh.
Jak chcesz o tym dyskutowac to sa dwa inne tematy na sfd o hgh chinskim tam sie mozesz otworzyc do woli.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kolor decanabolu 250 alchemia

Następny temat

SUSTA EGIPT - REAL

WHEY premium