SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PharmChemical (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co moge od siebie powiedziec ze wykonanie jest profesjonalne. Na kabslach nie ma sladu zaciskania reczna zaciskarka, widac maszynowa robote. Nadruk jest wytloczony na butelce wiec naprawde estetycznie to wyglada.


Jesli srodek jest proporcjonalny do wizualnych efektow to powinno byc kozak

Ale...
Nie wszytsko zloto co sie swieci przeciez. Wiec trzeba sie wstrzymac z opiniami do czasu pierwszych relacji ze stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1948
Udało mi sie nareszczcie zdobyc jeden flakon, naprawde robi wrazenie. Wygląd pełny kozak.

Zmieniony przez - Laoman w dniu 2009-10-04 09:52:28

kapunkap

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyglad jest profesjonalny. Jak dla mnie to najbardziej profesjonalny z wszystkich ug jesli chodzi o wizualizacje.

Pytanie nasuwa sie tylko jedno:
Jak dziala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Powiem tak bije mix teścia i trena enanthate od niecałych 3 tygodni, więc trochę za wcześnie na opinię (ja zawsze wstrzymuje się z nią do końca cyklu) ale wzrost libido jest dla mnie oszałamiający, mimo, że biłem wcześniej dużo większą dawkę innej marki teścia, więc powinno być słabiej a tu naprawdę miłe zaskoczenie. Poza tym pojawiło się bardziej wyraziste okablowanie no i lekki agresor więc tren działa jak powinien. Więc na razie jest ekstra jednak z podsumowaniem poczekam do końca cyklu.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Libido na plus bo jeszcze tren enan nie wszedl a z kolei kable soe pojawiaja... Miejmy tylko nadzieje ze takie libido nie bedzie sie utrzymywalo do konca cyklu

Daj znac w pozniejszym terwinie jak tam rozwoj akcji bedzie przebiegal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
HEMP GIE odezwij sie pisalem Ci na gg i maila

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Od kilku lat śledzę wydarzenia na sfd w dziale dopingu, nie miałem potrzeby żeby się wypowiadać bo wszystkie zagadnienia które mnie nurtowały był dostępne i zazwyczaj szeroko opisane. Ale natrafiłem u znajomego na produkt firmy Pharma Chemical oczywiście miał jeszcze wiele ciekawych rzeczy ale jednak te duże flakony wzbudziły u mnie największe zaufanie dlatego kieruje zapytanie czy może mi ktoś coś o tej firmie powiedzieć..?
Proszę o pomoc osoby które to testował lub są w trakcie testowania ( podzielcie się zemną inf.). Z góry dzięki bo kwota tego specyfiku jest dość nie mała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Czyli z tego co mogę wnioskować jest to dostępne ale nikt jeszcze nie zdecydował się przetestować..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
mialem w rekach mixy -pro-met i cypio-bol pierszy raz spotkalem sie z meta w plynie ciekawy wynalazek ,kolesie wzieli na probe zobacze jakie beda efekty i czy warte jest to tej ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wins nie boli z tego co slyszalem i dziala konkretnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kolor decanabolu 250 alchemia

Następny temat

SUSTA EGIPT - REAL

WHEY premium