SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PharmChemical (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490


Deca-met 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490


Propio-test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490


Testo-mix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
Narazie tyle przewinelo mi sie przez rece juz od dwóch źródeł słyszałem opinie ze działa cokolwiek to znaczy.. dla mnie ciekawe jest to ze nie jest to Polski twór jak wiekszosc.. wiec moze faktycznie bedzie warte uwagi.. ale jak ktoś wspomnial wczesniej Polak robi cykle na raty wiec moze byc problem dla niektorych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
tez to widzialem ale imo stezenia nie sa dobrze zrobione, prop z enanem jedynie ok, co do oszczednosci to*****a prawda bo pomimo, ze jest tam 20ml to jest stezenia sa zbyt male i jedna butla= tyle samo co 10ml najczestszych stezen na rynku, na wielkosc moze poszli i dodatkowo na duzej butli caly ten nadruk lepiej sie prezentowal, procz tego mixa testow to calej reszty trzeba minimum 2 butle zeby cokolwiek zlozyc, nie przyjmie sie ten srodek na pl rynku i nie dlatego, ze nie dziala, watpliwe pochodzenie czy cos tylko w pl nikt nie lubi mixow, chyba ze nagle cos sie zmieni a wtedy inne undery odrazu poleca za ciosem i zrobia mixy z bardziej dopasowanymi stezeniami i prawdopodobnie w lepszej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7123
a na c.h.u.j takie mixy
jak bede chcial mixa to sobie go zrobie w strzykawce albo sie sam w dupie zrobi
wtedy moge sobie sam ustalic odpowiednie stezenie, wybrac srodki, firmy
wyglada to troche jak gotowiec dla totalnych laikow w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
Hehe chlopaki luzujcie.... ni w smak wam ten towar.. bedzie dobry i sie przyjmie bedzie kiepski to upadnie, a mixy pewnie ze mozna samemu ale niektorzy wola wbic 1ml niz 2ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
newzero nidyrydy wbic tego 1ml, musisz pchac dwa procz jak wspomnialem mixu propa i enana
luz mam pelny a wypowiedz prosiaxa jest po czesci potwierdzeniem tego co napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
hmmm no nie wiem to juz jak kazdy dawkuje, mysle ze dawkowanie combo ace pro 40mg tren ace i 60mg prop idealnie pasuje do injekcji co drugi dzien ale to tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7123
nie chodzi o smak, czy nie smak
tylko o uzasadnienie przydatnosci takich mixow
osobiscie nie widze takiego

do tego dochodzi jeszcze problem zanizania stezenia takich mixow
mix 2 substancji daje wieksze pole do popisu producentowi

to nie jest zagraniczna firma
na zachodnich forach ani widu ani slychu
pojawila sie tylko na sfd i w paru polskich net shopach
a stwierdzenie, ze nie jest polska ma byc gwarancja dobrej jakosci ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kolor decanabolu 250 alchemia

Następny temat

SUSTA EGIPT - REAL

WHEY premium