SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PharmChemical (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
meta dobrze klepie... testowałem z pc-ka metę 10 mg tab. w srebrnej saszetce z biała naklejką ... firma ma dobre opinie środki nie należą do tanich ... firma robi też prochy do koksów ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Jak enan na dzis dzien? Zrobil sie komus kiedys jakis ropien po sokach PC ?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
nie słyszałem żeby po enanie z pc ktoś dostał jakiegoś ropnia ... ostatnio poszło parę flakonów i wszystko było ok , żaden kumpel nie narzekał ... także możesz brać śmiało ... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
dzieki, wytestuje tego PC i skrobne cos w temacie. Zadowolony byles z efektow po enanie ? Pozdro ;)

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2011-08-26 06:37:47

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
ja osobiście nie brałem tego enana jeszcze ino moim znajomi od emnie brali i byli bardzo zadowolenie także na pewno też będziesz ... pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Dzieki za info. Bede testowal, dam znac. pozdro

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081


Dostalem propa z pc, kolega ktory mial stycznosc sobie chwali ;) a za jakis czas sprawdze enana :) ladnie to wyglada musze przyznac, jak dziala tak jak wyglada to bede teraz inwestowal w PC . Pozdr

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2011-09-09 14:26:00

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie jak hgh z tej firmy bo mam okazje kupić.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
raczej nie znajdziesz opini tego gh bo nikt tego nie widzial i raczej nie wypowie sie.

postaraj sie poszukac czegos lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
alchemik raczej kilka osób napewno widziało są tematy tu na forum o tym hgh tylko najświeższe gdzieś z przed roku.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kolor decanabolu 250 alchemia

Następny temat

SUSTA EGIPT - REAL

WHEY premium