SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peter Molnar IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19841 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731920
On jest niesamowity. Caly czas robi na mnie wrazenie. Zwroccie uwage ile on ma pierwszych miejsc, ile zawodow wygral,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402490
niesamowita sylwetka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5409 Napisanych postów 15426 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388424
masti
Mógłby teraz wystartować w zawodach federacji IFBB Pro,w classic na przykład.

Ale chyba się na to za szybko nie zdecyduje :)


z tego co kojarze, to on ma jakas blokade w ifbb, cos jak priest? moze nie ten sam poziom ale podobno, nie to ze on ma sie zdecydowac, bo to oni jego nie chca...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522721
Priest ma bana, bo jechał po IFBB publicznie, sprzedawał trofea bluźniąc na federację itp, poza tym jemu starty już nie w głowie. Molnar chyba nie ma na pieńku z IFBB, ale korzysta jak może 'skacząc' po innych federacjach i bijąc hajs. Gdyby chciał wejść do IFBB to musiałbym wyjść w amatorach, bo to, że jest pro w NABBIE, PCA i Bóg wie gdzie jeszcze nie przechodzi z automatu na IFBB. Więc 2 lata bana za przejście z innej federacji do IFBB, wygrana w amatorach w swojej kategorii i overall/open i już mamy Petera w szerach IFBB Pro. Już widzę to epickie starcie Molnar kontra Sadek, przypinki brzucha i ud, tłum w euforii, zawodnicy walczą o 5 miejsce na jakichkolwiek zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5409 Napisanych postów 15426 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388424
to moze mi sie cos porypalo, ale pamietam, ze ifbb vs molnar cos bylo nie tak, pare lat temu, on jest wlasnie pro chyba wszedzie tylko nie tam

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Ale to wszystko Było zanim IFBB się podzieliło.
W części europejskiej-to tak pewnie nadal by było ,jak piszecie ale w IFBB Pro- może od razu startować i powalczyć o kartę ,np teraz na Evls Prague Pro.

A może by nawet mu tą kartę od razu przyznali?

Bo na pewno były sensacją zawodów,obojętnie ,które miejsce by zajął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5409 Napisanych postów 15426 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388424
Tylko Ze on ma leb na karku, startuje w kilku federacjach, ma sponsorow, startuje ciagle, ciagle wysokie lokaty I nagrody pieniezne a w ifbb czy elite to co? Odrazu by my bana zaj**ali na reszte, cala jego kariery I te wow(no wychodzi z partyzanta gdzie chce I bike wszystkich) by troche przycichlo, ja mu zycze jak najlepiej I zeby trzymal Sie z dala od tych zlodzieji.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19841 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731920
Podpisuje sie pod tym. IFBB wypielo sie na niego wiec on sie wypial na IFBB, i wcale mu do szczescia ta organizacja nie jest potrzebna jak widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522721


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5409 Napisanych postów 15426 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388424
moj znajomy, polak, ktory startowal na pca i startowal w pro z molnarem, mowil ze na scenie jak obok niego stal, to czul sie jak dziecko(kumpel wygral MP do 80kg pare lat temu) mowil ze najwieksze wrazenie - lapy, rece ma na zywca jak byscie najwieksza glowke kapusty mu pod skore wszyli

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONSULTACJE KADRY NARODOWEJ w KULTURYSTYCE I FITNESS - Spała 2015

Następny temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2016

WHEY premium