SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peter Aerts - profil!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
o jasny gwint - rewelacyjne, naprawdę , cholera stary widzę , że i Ty masz zafiksowane na punkcie lumberjack'a. Dobrze znasz angielski,korzystałeś z jednej stronki, czy z kilku???
naprawdę dzięki, choć ja całą tą historię znam - ale jestem pod wrażeniem - superrrrka!!!!jesteś spoko koleś!!!
skoro tak wiesz dużo o piotrusiu, to mam takie pytanie, czy to jest prawda , że on miał jakiś wypadek i że mu jakiś blok kamienny na głowę spadł???
odbiór i pozdro od aśki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Mam fioła nie tylko na punkcie nie tylko Petera, ale całego K-1! https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] W wyszukiwarce SFD znajdziesz jeszcze inne moje arty. o zawodnikach K-1! Korzystałem z wielu stron, z rozmów z ludźmi i ogólnie masy źródeł. O tym upadku mu na głowę to słyszałem, ale chodziło o Mighty Mo, a nie o Aertsa. W wyszukiwarce SFD znajdziesz jeszcze inne moje arty. o zawodnikach K-1! Korzystałem z wielu stron, z rozmów z ludźmi i ogólnie masy źródeł. O tym upadku mu na głowę to słyszałem, ale chodziło o Mighty Mo, a nie o Aertsa. W wyszukiwarce SFD znajdziesz jeszcze inne moje arty. o zawodnikach K-1! Korzystałem z wielu stron, z rozmów z ludźmi i ogólnie masy źródeł. O tym upadku mu na głowę to słyszałem, ale chodziło o Mighty Mo, a nie o Aertsa. [img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> Pozdrawiam!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Jestem właśnie po obejrzeniu walki z turnieju w oceanii między peterem a semmym i muszę powiedzieć , ze czuję lekki zawód. całym serduchem byłam za aertsem, ale jednak było widać, że to semmy dyktował warunki w tej bajce. Wiem, że semmy jest diabelnie mocny, ale u petera wyraźnie kondycja była słabą stroną, poza tym nie zadał ani jednego ciosu który by jakoś poważnie zachwiał semmym. Te żółte kartki to też jakaś lekka przesada !całosc kojarzyla mi się z ostatnią walką miedzy peterem a geronimo - wtedy jerome był ledwo dychający:)
trzeba oddać cesarzowi co cesarskie.... peter wygrał ale nie był lepszy:(
już mnie linki nie stresują, bo sciągam filmiki z emula...
a semmy to przemiły i łagodny człowiek:)
napiszcie co myslicie, Asia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Kartki to nie przesada. Dobrze, że utemperowali nimi mistrzunia - może zmieni trochę podejście.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
dobra robota!bylby sog ale nie mam abonamentu.


co do walki z schiltem to wg mnie semmyemu nalezala sie kartka bo non stop klinczowal.a peter poradzil sobie dobrze.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A moim zdaniem Peter owszem - był zasapany, ale bardziej wycieńczony byl Schilt

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jednak zgodzisz się, że gdyby nie świrował i nie dostał tych kartek, to wygrałby jednogłośnie...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Nie wydaje mi się żeby zawodnik klasy Petera dobrze sobie poradził - chyba że macie na myśli to, że stał na nogach.....choć momentami sie chwiał - chyba że przyjął taktykę a'la Abidi - na "pijakia". Ja sie więcej po nim spodziwałam, czy było choćby jedna wysokie kopnięcie??? a co do klinczów to miałam raczej wrażenie, ze Peter do nich dążył, by se odpocząć. Zaraz jeszcze raz to lookne,bo aż mnie skręca w kiszkach)
A.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Owszem, gdyby nie kartki, to Peter by przegrał. Kartki jednak były słuszne! Moim zdaniem Schilt wygrał 1 i2 rundę, Aerts 3 (nie biorąc pod uwagę kartek). Co do wysokich kopnięć - w walce z Schiltem to pojęcie nabiera nieco innego znaczenia Trafić go w głowę highkickiem to niemożliwe chyba, w odległości w jakiej musiałby być Aerts żeby tego dokonać już byłby klincz, albo kolano ze strony Schilta. W 3 rundzie obaj oczywiście byli wyczerpani, ale to Semmy czekał niemalże biernie na koniec walki, Peter atakował, zasapany był, ale ciąg na przeciwnika miał cały czas!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Marian, no nie mów!
Racja z wysokimi kopnięciami, ale nie musiał go trafiać w czubek głowy, zdarzały się momenty kiedy mógł sobie troszkę pograsować. Generalnie za mało kopał....a semmy i owszem nieźle mu główke obijał kolankami:)
czy mi się zdawało czy peter nieco przytył przed tą walką? był troszkę za mało ruchliwy, zbyt ociężały. choć przyznam , że w ostatniej rundzie jakby go troszkę uskrzydliło i wziął sie do roboty -gdyby była jeszcze 4 runda to podejrzewam, że mogłby lekko "utłuc" semka. według mnie podstawowy bład petera był taki, że walczył zbyt defensywnie, ale nie stwarzał dystansu - mógł serwowac jakieś fronkiki, albo chociaż wiecej lowkików, żeby semek go tak po żebrach nie tłukł; jakoś nie moge przeboleć tego wszystkiego......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regeneracja po treningu ACT + SW-ile czasu??

Następny temat

Ultimate Force - video!!

WHEY premium