SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peter Aerts - profil!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
skorzystam z okazji, że wywiązała się ta debata i dodam od siebie, że czuję niedosyt po tej walce... niby zwycięstwo Aertsa, ale tak niewyraźne [i do tego po kartkach], że ciężko byłoby mówić o detronizacji Schilta. dla mnie dalej on jest [niestety] nr 1 w cięzkim K1 i dopóki ktoś [?] porządnie go nie obije, nie mogę zdania zmienić. bardzo liczę na JLB, ale czy dojdzie do tej walki... a może Sapp?

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A może znowu Iggy, tak jak wtedy:
http://rapidshare.de/files/16229451/Semmy_Schilt_v_Alexey_Ignashov.mpg.html

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Już to widzę jak Bob Saap sobie świetnie poradzi ze Schiltem. chyba po pierwszej rundzie by dostał jakiegoś udaru z wysiłku i został pierwszym w historii K1 męczennikiem:)
jak drwal i mr. perfect nie podołali to już chyba i sam lucyfer nie da rady....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jest jeszcze Jerome poza tym

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
dzięki Marian za walkę Schilta z Ignashovem, nie widziałem jej wcześniej. ależ pięknie go Iggy pojechał a co do Sappa, to bardzo niedoceniany zawodnik

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Jerome? no proszę cię, nie to się nie uda. Serce do walki to może i ma ale poza tym nie jest w stanie dać rady tak technicznie znakomitemu semkowi - byłoby napewno sporo gorzej niż z Aertsem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Joanno - Semek technicznie nie jest dobry!!! Jest dobry jak na swoje niezgrabne warunki w porównaniu do Sappa albo Chonga! Jerome jest w stanie sięgnąć jego szczęki, a jeśli to się uda, to

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
Schilt moim skromnym zdaniem nie jest wcale taki doskonały technicznie... jest po prostu niezły, co przy jego warunkach fizycznych sprawia, że jest bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem. JLB to z kolei prawdziwy ringowy zabijaka i też niemało potrafi. no i mam nadzieję, że jeszcze nas miło zaskoczy. tyle, że on coraz bardziej w stronę MMA zmierza, co mnie osobiście niezbyt raduje.

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Oj marian nie bądź taki krytyczny - ktoś kto przez większą część życia trenował karate JEST dobry technicznie - przecież jego umiejętności widać na pierwszy rzut oka - a to oko chyba nie zezuje u płci pięknej?
jerome jest silny i twardy, ale chyba nieco mniej wszechstronny, co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Oj Marian nie bądź taki krytyczny - ktoś kto przez wiekszą część życia trenował karate JEST dobry technicznie, to widać na pierwszy rzut oka, a to oko chyba nie zezuje u płci pięknej?
Jerome może i jest silny i twardy ale czy nie sądzisz , że troszkę za mało wszechstronny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regeneracja po treningu ACT + SW-ile czasu??

Następny temat

Ultimate Force - video!!

WHEY premium