SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body - numer 9 JUŻ W SPRZEDAŻY!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 4 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
rozmawialem z wlascicielem i z tego co mi wiadomo to musialby zamowic odrazu okreslona liczbe egzemplarzy. Powiedzial po za tym, ze jestem pierwsza osoba, ktora wogole pyta o magazyn. Przydalaby sie jakas kampania reklamowa

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 4 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Troche dziwne posuniecie ze strony zarowno redakcji PB jak i PBC.
Nie wiem, na jakich zasadach to funkcjonuje, ale czasopismo, ktore jest wypuszczane na lamach firmy OLIMP powinno raczej byc bezproblemowo dostepne w PBC, ktore wspolpracuje z ta firma. oczywiscie kazdy wlasciciel sklepu wybiera rowniez poc zesci asortyment ktory jest u niego sklepie ale dziwne, ze nie ma tam takiej gazety. Ja sam miewalem problemy z zakupieniem tego czasopisma, duzo kioskow czy wlasnie budek kolporter nie mialo lub mialo ale w takich ilosciach jak 5 sztuk, ktore sie rozchodzily w ciagu kilku dni. (czy nawet 1 dnia)

Mysle, ze potrzeba rtoche czasu az gazeta 'rozwinie' skrzydla i odnajdzie sie w wiekszym gronie ludzi. Znow, takie problemy z jej dostepnem wcale nie wroza szybkiego wzrostu zainteresowania, ale zycze calkiem inaczej!

Dwumiesiecznik fajnie sie czyta, mam nadzieje ze nie przejdzie na miesieczy cykl bo stracilaby pewnie troche na jakosci i byloby w niej jeszcze wiecej reklam i obrazkow aby uzupelnic strony. (chodz rozumiem, wkoncu trzeba promowac swoje produkty, dziwnie by bylo, zeby nie bylo tego widac w swoich pismach)

Zaczalem od bodajze 5tego numeru, nie zaluje, bede kupowac na pewno nowe numery.

Fajnym posunieciem byloby zamieszczenie co jakis czas jakiegos wiekszego plakatu lub kalendarza taki jaki ma OLIMP lecz w wersji 'miekkiej, to znaczy ze zwyklego papieru' Ale to chyba pomysl na pierwszy numer roku 2012.

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2011-05-10 21:00:35

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2011-05-10 21:00:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
na szczeście ja tego problemu niemam bo PB samo mnie znajduje zawsze jak chce kupić a co do zmiany na miesiecznik tez uważam że była by LIPA bo straciło by pismo na wartości a osobiście uwazam że to najlepsze pismo dla ludzi aktywnych życiowo, A TEMATY nie ukrywajmy że sa na takim poziomie że do każdego siadam kilka razy żeby dobrze zrozumieć i skorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
ja dzwonilem dzisiaj do PBC w Krakowie i mi koles powiedzial ze bedzie najnowszy numer za 2-3dni dopiero kurde. moze w empiku uda mi sie kupic albo w kolporterze jutro bo podobno w tych sieciach tez da sie kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
A w PBC w Kielcach powiedzieli że czekają na maila w sprawie dostawy bo zawsze dostają i nic nie wiadomo, kupiłem dopiero w empiku. Pierwszy raz kupiłem i raczej bedę robł to częsciej.

SebaBR
W empikach jak najbardziej uz dawno jest :D

Pomysł z plakatami jak dla mnie dobry, sprzydałoby się, na zachete można by też wiecej próbek jakiś, firma nie zbiednieje a czytelnicy będa sie cieszyc ze coś za free :D i będzie można czegos spóbować i zakupić.

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-05-10 23:55:48

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
o to super wiec jutro lece do empiku:) bardzo mnie ciekawi jak Bryan odpowiedzial na pytania dotyczace HST bo ja wyznaje ta metode wlasnie a niektore pytania ciekawe byly np o progresje w trniengu z ciezarem wlasnego ciala - co zrobic zeby bylo to HST i mam nadzieje ze bedzie odpowiedz na to

Zmieniony przez - SebaBR w dniu 2011-05-11 00:28:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mam nadzieje ze nie przejdzie na miesieczy cykl bo stracilaby pewnie troche na jakosci

stawiamy na jakosc
dobre i ciekawe opracowanie tematu wymaga czasu
stad obecnie numer co dwa miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przydałoby się, na zachete można by też wiecej próbek jakiś, firma nie zbiednieje a czytelnicy będa sie cieszyc ze coś za free :D i będzie można czegos spóbować i zakupić.

od dluzszego czasu probki sa dolaczane do Perfect Body

w tym CarboNox
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przed/po cardio

Następny temat

Kolarski maraton szosowy 700 km/24h

WHEY premium