SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body - 6 numer JUŻ W SPRZEDAŻY !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9463
Kolega wyzej ma racje w jednym temaice. Pan Ambroziak powinien swe artykuły pisac jezykiem zrozumialym dla zwyklych ludzi.
Co do seksu to mozna pisac o nim wiecej gdyz jak kazdy wie jest on doskonala droga do posiadania "idealnego ciala";]
Odnosnie uczty dla oka. Proponuje zapodac ja w postaci plakatow gdyz jak wiadomo duza czesc odbiorcow cwiczy na wlasnych silowniach w piwnicach, strychach, itp. dlatego takowe plakaty moga byc bardzo przydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Proponuje zapodac ja w postaci plakatow gdyz jak wiadomo duza czesc odbiorcow cwiczy na wlasnych silowniach w piwnicach, strychach, itp. dlatego takowe plakaty moga byc bardzo przydatne

tym bardziej, że po cięzkim treningu testosteron szaleje...

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie, piszę kilka artów miesięcznie. Są wśród nich oczywiście i 'ciężkie', bo o te dopominają się zwolennicy mojej 'twórczości' (przypomnę, że nr 1 PB był krytykowany przez wielu kolegów właśnie za to, że nie opublikowałem w nim 'porządnego' artykułu), ale są również z serii 'lekkie, łatwe i przyjemne', jak chociażby ten o jerky.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. dziekujemy za OPINIE - sa one dla nas badrzo cenne

2. musze zgodzic sie ze Slawkiem

w kazdym numerze mamy zawsze kilka jego artykulow o zrroznicowanym poziomie trudnosci odbioru

znam wrecz kilka osob ktore kupuja PB tylko dla tych 1-2 najwyzej merutorcznych (czytaj trudnych) artykulow bo nigdzie indziej nie znajda tak doglebnej wiedzy

3. staramy sie na trzymac zasady dla kazdego cos milego

4. to samo tyczy dzialu Dla Oka

nie chce aby duzo Pan zabralo nam za duzo merytoryki

5. dzieki za mile slowa

badania to moje mocne hobby ciesze sie ze ta forma ich prezentowania przypada do gustu

6. lukash_g

o ile kojarze badanie
to wykazano ze samo patrzenie (w przypadku hetero mezczyzn) na obiekt porzadania
podnosi poziom T - wiec efekt sie sumuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Artykuły o wyższym poziomie trudności w PB odróżniają to pismo od innych(w moim odczuciu troche gorszych) np. MH w którym często pisane są po prostu rzeczy bardzo ogólne lub niedokładne lub po prostu bzdury. Naukowe wywody udowadniają prawdziwość tematów w PB, aczkolwiek mogłaby być podana u dołu legenda wyrazów bardziej skomplikowanych

Koniecznie napiszcie w przyszłosci gdy w PB będzie poruszany temat diet białkowo-tłuszcz,żebym wiedział,że mam kupić

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2010-11-20 11:26:11

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sledz kazdy - warto ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze w ostateczności są 2 strony przy których mózgiem ruszać nie trzeba ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
po dobrej lekturze nalezy sie chwila relaksu dla oka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Szprota, z tym słowniczkiem trudnych wyrazów - to może niegłupi pomysł. Muszę to przemyśleć... Chociaż z reguły staram się wyjaśniać takie wyrazy w tekście, wychodząc z założenia, że nie każdy czytelnik 'trudniejszego' artykułu ma odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Jak np. piszę - 'receptor androgenowy', to w nawiasie dodaję - 'białko komórkowe, wiążące testosteron'.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
potwierdzam - sa owe przypisy w tekscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega 3 i lecytyna od jakiego wieku?

Następny temat

O co w tym wszystkim biega..................

WHEY premium