SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pereziusz Pokonać samego siebie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
stary rok czasu miedzy filmami a ty przez ten czas nie nauczyles sie nawet poprawnie wyprowadzac lewego prostego. Znajdz kogos kto ci pokaze co i jak albo zapisz sie do klubu, bo taki trening pod wlasnym okiem jest jak walenie glowa w mur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15778
Widać że jest poprawa udało Ci się bardzo dużo schudłeś. Teraz dorzucać jeszcze czystego miecha i bedzie coraz lepiej ale filmiki są najlepsze. Konkretny jest motyw gdy wchodzisz do garazu sog za ciężka prace

Zmieniony przez - maciasno1 w dniu 2008-07-16 20:29:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
super przemiana , filmik fajnie zmatowany idz na rezyserie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1742 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21397
dobra przemiana ale bokserem to niestety nie zostaniesz
jak bedzies tak paski wiazał to sobie kiedys palce połamiesz

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2209
niezła przemiana:P wkońcu człowiek:>
ale stary niena******laj w ten worek jak idiota... zapisz sie na cos bo sam obrej techniki niewypracujesz.. wogule w gardzie jak jesteś praworęczny to prawa ręka bliżej klatki a lewa wysunieta, i lewą tak jak byś namierzał kogos lekko bijesz a prawą dobijaszz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brawo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Bardzo dobrze teraz masuj !!

Przemiana bardzo dobra sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
masy raczej nigdy nie będę robił chociaż zobaczymy co czas pokaże. Sogi poodbijane ;] filmików ja nie montowałem tylko kumpel ;] thx za krytyke bynajmniej wiem na czym stoję, teraz jak załatwie sprawe ze studiami to będzie można jakąś 4 tyg. redukcje jeszcze zarzucić a jak nie to ciężko będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Usunąłem filmiki na prośbę Perezjusza.Szkoda,bo w ich nakręcenie włożył dużo inwencji twórczej(odpowiednia muzyka,sposób kręcenia,ujęcia).Mnie się bardzo podobały.Widzę,że na forum sami trenerzy boksu.Abstra***ąc od pewnych aspektów,powiem,że jak na "grubasa" miałeś szybkość,która jest bardzo istotna w boksie.Technikę zawsze można poprawić.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Ta mówię jeszcze raz ja tych filmików nie kręciłem kumpel jest od tego specjalistą bawi się od 2 lat z kamerą ;] Grunt to robić swoje gdybym przejmował się tym jak ktoś mówi odpuść sobie po co Ci to, jesteś słaby, to dzisiaj byłbym w czarnej dupie dalej z wagą 106-112 kg. A krytyka się przyda, te filmy dałem na chwile żeby zostały ocenione, i o to chodziło. Wkońcu to galeria zdjęć jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"PAWEŁ-ZERO KOKSU"

Następny temat

Foty do oceny!

WHEY premium