SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pauleq

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
1. mam sie wymadrzac ? jak chcesz to moge chodz nie wiem po co
2. pyszczenie samo, kojarzysz tego typa z joba co sie pytal kazdego czy go straszy ?
3. ja tez stzelalem i jakos ***niety nie jestem. ale temat zeby kupic bron ostra na forum sportowym na ktora trzeba miec pozwolenie, do tego tlumik to chyba cos nie halo nie sadzisz ?

mlodziencem ? hmm 2 lata mlodszy od Ciebie jestem, pracuje ucze sie ale nikt sie nademna nie zneca. tyle ze zawsze uniakelm towarzystwa pokroju Pauleqa, dla mnie sa chore akcje zeby kogos okradac, rozwalac lby itd nie toleruje takiego zachowania a tymbardziej chwalenia. nie ma sie gdzie wyszalec to do kiboli, tam sie bedzie mogl ponap*****lac i rozwalic komus morde szklem bo sam mialem sytuacje jak wracalem od dziewczyny i sie do mnie 15 letnie kozaki przyczepiali i dawaj telefon albo portfel. jednemu dasz rade ale 10 ? dla mnie to jest typowa postawa ktora zasluguje tylko na "zjechanie". ale widac nie kazdy byl wychowany jak ja

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ja pierd.ole, co tu sie dzieje na tym forum??
w temat nie wnikam, bo nie znam skasowanego
ale koment. niektorych w tym temacie
to jest kurva zalosne dopiero
ja pierd.ole...raz jeszcze
az sciska...

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Myslisz stereotypowo. lysy duzy = dres = grupowe bojki. czy jak??? Bo jakos narazie nie zauwazylem zeby Pauleq Ci tu jakos nadzwyczjnie atakowal co do tego ze 2 lata mlodszy jestes hmmm dla mnie to duzo. a co do twojej osoby wywnioskowalem po wczesniejszych wypowiedziach ktore jako modowi tego forum nie przystoja koniec offtopu z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
z bronia mozna bylo zrozumiec ze chcial zaszpanowac.. i tyle

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 458 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14108
mlodziencem ? hmm 2 lata mlodszy od Ciebie jestem, pracuje ucze sie ale nikt sie nademna nie zneca. tyle ze zawsze uniakelm towarzystwa pokroju Pauleqa, dla mnie sa chore akcje zeby kogos okradac, rozwalac lby itd nie toleruje takiego zachowania a tymbardziej chwalenia. nie ma sie gdzie wyszalec to do kiboli, tam sie bedzie mogl ponap*****lac i rozwalic komus morde szklem bo sam mialem sytuacje jak wracalem od dziewczyny i sie do mnie 15 letnie kozaki przyczepiali i dawaj telefon albo portfel. jednemu dasz rade ale 10 ? dla mnie to jest typowa postawa ktora zasluguje tylko na "zjechanie". ale widac nie kazdy byl wychowany jak ja

Widac tu czarno na bialym ze ban dla niego byl spowodowany Twoimi kompleksami i jakimis osobistymi widzi mi sie (Przeciez to nie jego wina ze Cie kiedys tam skroili)
Jako moderator nie mozesz sobie na cos takiego pozwolic , to nie Irak czy Hiny , tylko forum dyskusyjne.
Sam od trzech lat , mam moderatora globalnego na innym forum o odmiennej tematyce . I powiem Ci z doswiadczenia , ze ty na moderatora sie niestety nie nadajesz , bo to nie jest "robota" dla pierwszego lepszego

http://www.sfd.pl/temat270630-strona2/ - moje foto ;) , nowe str. 2,5 i 6 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-05-04 09:36:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 611
Stary ja specjalnie nikogo nie podsylalem do tego tematu. Gugcia ani Geza nie znam nie rozmawiam z nimi na gg ani nic. Wyzwalem Cie koles? Publicznie mnie wyzwales od poklepow itd. wiele wyzwisk i innych uslyszalem od CIebie nie jestem gnojkiem i nie wazne tak jak Ty 65 kilo zeby byle kto ****a mogl mnie wyzywac. sram ****a na to czy mi zdejmiesz bana. przegiales i to ostro a ja takich rzeczy nie odpuszczam. Czekam na przeprosiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 611
Bana mam gdzies. Masz przeprosic i powiedziec ze zalujesz ze tak powiedziales. Na codzien jestem spokojnym gosciem. Mam dziewczyne, rodzine,
prace, skonczona szkole, zdane FCE z angielskiego, wiesz chociaz co to?, mam interes na koncie i jestem szanowany. Poklep mow sobie do ojca albo do kogos z podworka kto pozwoli komus takiemu jak ty tak sie odzywac do niego. Nie jestem zadnym ****a dresem, jestem elegancko ubrany codziennie wiec nie wjezdzaj z takimi haslami ****a nic nie wiedzac o mnie. Rozwalanie komus łbow, okradanie kogos? Co ty dzieciaku wiesz o zyciu? Oceniasz pojedyncze akcje nie wiedzac nawet o co chodzi dokladnie. Gdzies tam uslyszales kawalek slowa lub zdania i wyemaginowales sobie jakis moj bzdurny obraz.

Nie pozdrawiam cie. Czekam na przeprosiny i reakcje osob ktore cos tutaj moga. Banan spojrz sobie, dalbys sie tak obrazac? To co robie w zyciu osobistym nie moze miec wplywu na ocene mojej dzialalnosci na forum. Jestem pelnoprawnym uzytkownikiem tego forum i byle ktos dla mnie nie ma prawa dawac mi banow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
napisze jedno

nikogo nie mam zamiaru przepraszac ani nic wiecej pisac

ban sciagne za tydzien czy kiedy tam termin mija. amen

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

uciekające krzyżyki

Następny temat

Dużo BLUZGÓW

WHEY premium