SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4976
Witam
MAm pape pytan:
1) Chodzi o tunczyk jako posilek potreningowy otoz nie lubie tunczyka w sosie wlasnym ale w oleju roslinnym moge jeszcze jakos przgrysc wiec mam pytanie... czy moge zamaist tunczyka w sosie wlasnym jesc tunczyka w oleju?
2) czy odrazu po treningu zdrowe jest zjedzienie 1 banana (ok 230-290gr) + 40gr bialka serwatkowego?
3) podczas pobytu na silowni widze jak niektorzy pija takie picie wyglada jak olej... co to jest?
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7496
1 . Ja jestm tunczyka w oleju + ryż + warzywa i jest ok
2 . Możesz tak jest ja jestm białko 30 min po treningu i dodaje banana
3 Nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7496
sory za błędy ale klawiatura mi się rąbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15118
Potreningowy nie zmoe byc w oleju(unikamy tlusczy po treningu)a po 2 tunczyk w oleju jest niezbyt dobry ogulnie lepiej kupisc wsosie wlasnym i odsdaczyc i zalac oliwa z oliwek ;)
2 taks ie robi bardzo czesto sam tak robilem ;)
3 podejrzewam ze karbo :P chyba ze masz dziwna silke i pija olej :D albo mzoe jakies izotoniki ktore tak smiesznie wygladaja :D

Zmieniony przez - LordTurtel w dniu 2008-02-28 21:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3960 Napisanych postów 63996 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 683821
Ten olej z tunczyka to syf straszny. Szczegolnie po trenignu tluszcz nie jest polecany. Duzo lepiej wyjdziesz na tym jak dodasz oliwy zamiast oleju, ale oczywiscie w innych posilkach. Pisalem Ci tez przepis na dosc dobre danie z tunczykiem, w wyszukiwarce tez jest ich sporo. Poczytaj a na pewno znajdziesz takie ktore Ci zasmakuje i nie bedziesz musial jadaj z olejem. Nie wiem dokladnie co masz na mysli z tym olejem, najlepiej spytaj sie ich. Osobiscie widzialem juz rozne smieszne produkty, ktore ludzie jedli na silowni

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4976
1 . Ja jestm tunczyka w oleju + ryż + warzywa i jest ok
po treningu tez z olejem tunczyka?
Potreningowy nie zmoe byc w oleju(unikamy tlusczy po treningu)a po 2 tunczyk w oleju jest niezbyt dobry ogulnie lepiej kupisc wsosie wlasnym i odsdaczyc i zalac oliwa z oliwek ;)
no wlasnie w oleju jest wg mnie lepszy w smaku i jakosciowo... przekonalem sie jak smakuje w sosie wlasnym za chiny tego nie zjem w sosie wlasnym, w oleju bardziej mi smakuje
Ten olej z tunczyka to syf straszny. Szczegolnie po trenignu tluszcz nie jest polecany. Duzo lepiej wyjdziesz na tym jak dodasz oliwy zamiast oleju, ale oczywiscie w innych posilkach. Pisalem Ci tez przepis na dosc dobre danie z tunczykiem, w wyszukiwarce tez jest ich sporo. Poczytaj a na pewno znajdziesz takie ktore Ci zasmakuje i nie bedziesz musial jadaj z olejem. Nie wiem dokladnie co masz na mysli z tym olejem, najlepiej spytaj sie ich. Osobiscie widzialem juz rozne smieszne produkty, ktore ludzie jedli na silowni

hehe no ale wiecie ;)
tunczyk w sosie wlasnym- B-21 T-9 WW-00 KCal-190
tunczyk w oleju roslinnym- B-27 T-1.2 WW-00 Kcal-96

ten w oleju ma nawet wiecej bialka... a te 9 gr tluszczy przeciez by nie zaszkodzilo czyz nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BTW - proporcje

Następny temat

dieta :(

Fruzelina