SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P-Stanz + PCT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Witam. Korzystam z korzystam z kolegi konta zaznaczam!
Siła idzie bardzo ładnie na tym P-Stanzie. Zanim zacząłem brac 100kg brałem zazwyczaj 6 razy. Po niecałych 2 tyg stosowania 100kg biore 13 razy ale jestem, pewny ze z 15 razy bym wzial. P-Stanza biore razem z BCAA mega caps olimpu 1100. Mieśnie są dużo twardsze, lepsza rzeźba na tricepsie i na barkach jak narazie. Pojawiło sie nawet lekkie użylenie :D. P-stanza mam jeszcze na ponad 2 tyg. 2 dni po ostatniej tabletce zaczne brać Clomed PCT i tribulusa treca i zma też treca. I chciałbym sie dowiedzieć czy odrazu po odstawieniu moge zacząć brać Nitrobolon Energizer? Na podtrzymanie? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Zapomniałem napisać. Nie trzymam żadnej diety ani nic. Po treningu jedynie pije gainera BSN true mas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Odpowie ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
A jakie jest pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Siła idzie bardzo ładnie na tym P-Stanzie. Zanim zacząłem brac 100kg brałem zazwyczaj 6 razy. Po niecałych 2 tyg stosowania 100kg biore 13 razy ale jestem, pewny ze z 15 razy bym wzial. P-Stanza biore razem z BCAA mega caps olimpu 1100. Mieśnie są dużo twardsze, lepsza rzeźba na tricepsie i na barkach jak narazie. Pojawiło sie nawet lekkie użylenie :D. P-stanza mam jeszcze na ponad 2 tyg. 2 dni po ostatniej tabletce zaczne brać Clomed PCT i tribulusa treca i zma też treca. I chciałbym sie dowiedzieć czy odrazu po odstawieniu moge zacząć brać Nitrobolon Energizer? Na podtrzymanie? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Nitrobolon zacznij brać na tydzień przed końcem PH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
ok:) a ten clomed 2 dni po ostatniej trabletce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
ogolnie to myslalem omke po tym wziac i potem clomed i nitro3/ moge tak zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
Mozesz mi koleszko powiedziec gdzie kupiłes p-stanz bo szukam go juz tyle czasu inie mogo znalezc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl deca+tesc

Następny temat

Prop + npp

forma lato