SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P-Stanz + PCT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Witam. Kolega poprosił mnie żebym zapytał fachowców ponieważ kupił P-Stanz od CEL, na osłonki ma hepatil i sylimaron, tylko nie wie co kupić na PCT. Czy 12 tabsów clomidu mu starczy czy moze ma kupić PCT Assist od kilosports np. Jak myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Chciałem dodać ze p-stanza brałem z bcaa i węglami i staralem trzymac sie diete. Przyrosty były imponujące. Przez 2 tyg poszło 10 kg siły do przodu... Ale co z tego jak po 4 tygodniach stawy i sciegna mnie tak bolaly ze masakra... Nie mogłem dobrze zrobić ćwiczen takich jak łąwka płaska czy biceps (przy kazdym cwiczeniu mnie bolało) i triceps to samo co z bicem. Dlatego zanim ktos zacznie brac niech przez jakis czas pobierze glukosamine i kolagen jakis i dopiero zacznie brac p-stanz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Ten P-Stanz to niby jest Winstrol i w sumie nie powinno aż tak bardzo blokować no ale ja wole mu nie doradzać. Wy coś podpowiedzcie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94908 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
co tam do końca jest to pewnie tylko oni wiedzą niech zje z 10 tabsów clomu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Też mu powiedziałem że listek Clomidu styknie ;p. Ale boi sie ze go zablokuje i ze clomid nie wystarczy. Uparł sie koniecznie żeby po cyklu wziać CLOMED-PCT Kilosports. Dobre to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Co sądzicie o CLOMED-PCT Kilosports?? Nadaje sie na odblokowanie po prohormonach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
??????????????????????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
CLOMED-PCT Kilosports - co o tym sądzicie?
Odpowie Ktos?? Tylko chciałbym zebvy to była szczera odpowiedz ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94908 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
niech bierze apteczny clomid

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6063
Spokojnie może brać ten clomed ja po m-drol boosterem się odblokowałem

https://www.sfd.pl/M_drol_a_odblok-t689548.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
krYsaa i dobry jest ten CLOMED-PCT Kilosports ?? Nie pogorszy jeszcze bardziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6063
spokojnie może odblokowac się tym no i oczywiście jak fundusze pozwalają to niech zarzuci booster
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl deca+tesc

Następny temat

Prop + npp

WHEY premium