SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszy cykl h -drol czy P-stanz??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Witam Was Panowie:)! Mam 17 lat wiem że może trochę mało jak na tego typu środki ale chciałbym zasięgnąć Waszej opini:) Mianowicie ostatnio skończyłem cykl na plutonium , teraz trochę chce spalić tłuszczyku i za jakiś miesiąc chciałbym zarzucić jakieś łagodne PH Ćwiczę od ok 3 lat... odżywki biorę od ok. 1.5roku i w sumie już wyczerpałem chyba potencjał kreatyny Znam zasady cyklów sterydowych tzn.. odblok, osłonki i te sprawy... na ciśnienie chcę kupić aliofil, na wątrobe silimarol i hepatil, nie wiem czy coś na nerki jest potrzebne? Urinal może? jakieś witaminy i te sprawy piję cały czas... na odblok Tribu Up z FitMaxa ewentualnie odblok apteczny... Chciałbym Was zapytać co by było lepsze na 1-szy cykl H-drol czy P-stanz?? Jakie macie doświadczenia z tymi środkami? A może jednak za wcześnie się na te PH porywam?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 89

Wzrost: 184

Obwód klatki: 104

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 88

Obwód uda: 95

Obwód łydki: 45

Staż na siłowni: 3 lata

Ilość spożywanego białka: 2g

Ilość spożywanych węglowodanów: 6g

Ilość spożywanych tłuszczów: ok. 0,5g

Opis przebytych cykli sterydowych: Nie było żadnych

Trening: Na masę

Cel cyklu: czysta masa mięśniowa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: 21

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): mezomorficzny

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: raczej nie

PPM podstawowa przemiana materii: ?

Wyciskanie leżąc (MAX): 105

Martwy ciąg (MAX): 120(boję się więcej brać )

Przysiad (MAX): 110(jak wyżej)

Zmieniony przez - Tomek06 w dniu 2011-05-30 20:40:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
Jeszcze nie widziałem przypadku żeby ktoś miał większe udo od tali A po drugie, w wieku 17 lat PH?

Zmieniony przez - robi333 w dniu 2011-05-30 22:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4445
Te wymiary to albo jakaś ściema, albo niezła z Ciebie karykatura ^^. Odblok TYLKO tzw. apteka po takich środkach jak piszesz.... Widać, że jeszcze dużo nie wiesz, a to np. dlatego, że nie doczytałeś o niedziałaniu tribulusa. Po methasteronie blokuje bardziej niż po mecie - to powszechnie wiadomo, na pierwszy cykl to albo epistan, albo metanabol moim zdaniem jeśli w grę nie wchodzą igły... A już w ogóle twój wiek to swoją drogą, jak piszą wyżej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Misiek ja poprostu już takie nogi miałem zawsze grube(byłby ze mnie pewnie niezły ciężarowiec):D:D Jak chcesz to CI mogę wysłać zdjęcie z pomiaru to sobie obczaisz.... ale teraz już nóg nie ćwiczę bo spodnie ciężko znaleźć na taką noge;/
A co do tribulusa to niektórzy na tym forum pisali że sie nimi odblokowywali po cyklach na takich saa czy ph co bardzo nie blokują....czyli jednak mają jakieś działanie niekoniecznie w kg czy sile ale na odblok czasami jak najbardziej moim zdaniem...:) A i jeszcze wracając to h-drol i p-stanz tylko lekko blokują.... i nie konwertują do methasterone tylko h-drol konweruje do turinabolu(czy jakoś tak) a p-stanz do winstrolu....

Zmieniony przez - Tomek06 w dniu 2011-05-31 16:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Oj sory chłopaki pomyliłem się z tym wymiarem uda:D:D Ku*** źle zmierzyłem tak naprawde to mam 60:):) Tylko się kurde nie śmiejcie ...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
Misiek a gdzie Ty masz methasteron w tych srodkach? wiesz w ogole co to sa za srodki? po h-drolu nie trzeba "z reguly" zadnej apteki. Ale za mlody jestes na srodki tego typu - to fakt nie zaprzeczalny
pozdro.

ps.
Tomek- nie wierz w moc tribulusa! Owszem tribu up cos tam dziala- wiem bo sam probowalem. Ale w zyciu nie pomoze po jakimkolwiek prohormonie! najlepszy odblok nieapteczny to bylby chyba 2x T-bol; 2-3x MX force

Zmieniony przez - Grubyhb w dniu 2011-05-31 21:37:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
To już chyba taniej wyjdzie odblok apteczny....:) Z tego co słyszałem to są 2 w miare lajtowe środki .... ale co da lepszy efekt h-drol czy p-stanz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
p-stanzu solo nie odczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
chyba że coś innego jeszcze możecie mi polecić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
jw p-stanz lajcik, dobry do stackowania. Na poczatek h-drol, p-mag, epithin, eq-plex, albo meta ale jestes ewidentnie za mlody. Poczekaj troche jeszcze to wiecej wyciagniesz z tych srodkow. Wez sobie kup e-bola jak ciekawy "dodatek" do zwyklej suplementacji do tego c-bola i mono pxs. Masz 17 lat na pewno chcesz juz w "to" wchodzic? co bedzie za 5-6 lat? co bedziesz bral? litr deki/week czy nawoz do roslin? poki co to sobie odpusc, przyloz sie do treningu i diety, a jak wykorzystasz wszystko to co Ci Bozia dala w genetyce to sprobujesz dopiero wtedy wybic sie ponad poziom. Moze nawet kiedys stwierdzisz ze chcesz byc "czysty". Zobacz sobie na tym forum w galerii zdjec, jest paru chlopakow o sylwetce przekozackiej a nie biora :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do tego?

Następny temat

10 ty.cyklu przedluze do 21 ty. z trenu enana pasi ??

WHEY premium