SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6232
Czesc! Od 5 lat chodze na siłke do tego rozciagam sie i rekreacyjnie biegam. Wzrost 180 cm waga około 90 kg i jest to masa wysokiej jakosci. Chciałbym sie na cos zapisac. Doradzicie?
Mysle nad muay thai lub kic boxing Co byloby dla mnie lepsze? Moja masa nie bedzie dla mnie utrudnieniem? Odp prosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Polecam muay thai. Mase jesli masz za duza to szybko spalisz jesli bedziesz mial dobrego trenera, ktory proiwadzi odpoiwednio treningi.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6232
Jeszcze jedno pytanie. Jaka bylaby idealna waga do muay thai? Z siłowni nie chce rezygnowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Jesli za duzo wazysz do wzrostu to odczujesz to. Ale zaraz to spalisz. Jesli bedziesz muial odpowiednia wage do wzrostu to bedzie ci sie dobrze cwiczylo, lzej niz jesli masz nadwage. Sam bedziesz wiezial kiedy masz dobra wage bo zauwazysz jak ci sie cwiczy na treningach.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
po pierwsze dowiedz sie jakie sporty walki masz w miescie :
po drguie masa niemusi byc przeszkoda pod jedym warunkiem jezeli niebedziesz sie bal spalic pare kila bo jezeli chcesz utrzymac mase wage i sile to oczywicie trudne zadanie cie czeka .
ale gdy juz masz troche tej sily masy ja polecam BJJ(brazylijskie jiu-jitsu) ponieaz wyrobi to w tobie zwinnosc ,wytrzymalosc ,szybkosc , i supoer technike walki a jak kazdy chyba wie walka w parteze jest walka najkuteczniejsza wiec polecam BJJ! a i poiwedz jeszcze w jakim miescie mieszkasz?

jak masz jakies pytania to pisz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Ja polecam MT. Wystarczy przejsc sie na trening i zobaczysz co ta sztuka walki znaczy. Co ci bede duzo opowidal, masz tam wiele skutecznych ciosow, kopniec a nawet rzutow z czego robisz kombinacje kladace szybko przeciwnika na ziemie.

Zmieniony przez - patryk1991 w dniu 2007-12-09 16:10:41

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
Muay thay za obalenie punktow niedostajesz a raczej za wywalenie przeciwnika ale tak naprawde bardzo rozwijajacy sport plecam jak i bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1223
Oczywiście każdy proponuje SW która trenuje :D według mnie na poczatek przygody ze sztukami walki najlepszy jest KB/BOKS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
To jak KB to dlaczego nie MT?

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judocy w sfd:D

Następny temat

Badania

Wiecej