SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o zakres technik Luta Livre

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
po przeczytaniu kilku postów na forum zainteresowalo mnie LL i rozwazam zapisanie sie na nie w Poznaniu ale rozwazam tez zapisanie sie na BJJ tak więc chcialbym wiedziec czy: w LL używacie kopniec,kolan,uderzen rekoma i łokciami?
a drugie pytanie to: ile stoją treningi LL w poznaniu i na ilu treningach w tygodniu mozna byc maksymalnie?

pozdrawiam, dziekuje

-doktorze bolą mnie plecy
-to musi pan zacząć troche ćwiczyć i więcej sie ruszać
-ale ja bardzo durzo ćwicze
-w takim razie musi pan przestać"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nefilim: teraz już wiem jaki jest adres i w tedy właściwie też wiedziałem ale poszedłem na jackowskiego i na dźwiach sali był plakat(najiwdoczniej jakiś stary) i on mnie zmylił :)

-doktorze bolą mnie plecy
-to musi pan zacząć troche ćwiczyć i więcej sie ruszać
-ale ja bardzo durzo ćwicze
-w takim razie musi pan przestać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
Trenujemy na LL wszystko z zakresu Vale Tudo, czyli na kazdym treningu sa kopniecia, kolana i uderzenia, jak i walke w parterze tez z uderzeniami.
Treningi kosztuja 80plnx2 i 120 za 3x, ale od grudnia jeszcze 20 bo w soboty beda treningi z bokserem(chyba dla chetnych).Wiecej moze jeszcze Badu doda. Oprocz tego mila atmosfera, ale ciezkie treningi.
Pozdrawiam i zapraszam!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam rozumieć że skoro trenujecie te wsystkie uderzenia i kopniecia to uzywacie ich rowniez na sparingach?

ps. troche drogo tam u was, w strefie walki jesli dobrze odczytalem za pakiet 3xMuai Thai i 3xBJJ 180zl

-doktorze bolą mnie plecy
-to musi pan zacząć troche ćwiczyć i więcej sie ruszać
-ale ja bardzo durzo ćwicze
-w takim razie musi pan przestać"

Zmieniony przez - BAITHAK w dniu 2003-11-29 13:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
sparingi z uderzeniami i kopnieciami sa zawsze w srody. po ostatnim jeszcze mnie udo boli od low'a.
Sorry pomylilem sie 120 za 5 razy w tygodniu, ja chodze 3.
Treningi sa na Bukowskiej i na Sobieskiego.
wejdz sobie na www.lutalivre.prv.pl
P.S.
Badu nie pisze bo ma dzisiaj wychodne z narzeczoną!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli 140 zl za 5+1(z bokserem)
Jeśli tak to mam trudny wybór, dziala na mnie fakt o którym wspominałeś w pewnym pośce że w LL są prostsze techniki(a ja lubie nieco chamówy),acz rozumiem że nie prostackie :), no i ze chyba jest tam wiecej stojki niz w bjj. Z kolei na rzecz muay thai+bjj przemawia to ze jednak jesli podziele torche treningi bedą bede mógł popracowac dokladniej nad technikami graplerrskimi i technikami uderzanymi. Sam już nie wiem, trzeba sie chyba bedzie przejść tu i tu, i samemu obadać


-doktorze bolą mnie plecy
-to musi pan zacząć troche ćwiczyć i więcej sie ruszać
-ale ja bardzo durzo ćwicze
-w takim razie musi pan przestać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Tak jak napisal art-b1 przed swoim wyjsciem z narzeczona za treningi placimy 120zl za 5 razy w tygodniu, oczywiscie na miesiac. Na prawie kazdym trenigu po rozgrzewce mamy troche technik uderzanych, ale generalnie przewaza parter. Tylko w srody mamy sparingi w parterze z uderzeniami, a na pozostalych zwyczajne sparingi do odklepania. Najlepiej jak przyjdziesz i sam sie przekonasz czy Ci to odpowiada.


______________________
Moderator dzialu Grappling

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1449
BAITHAK napisal:
"ps. troche drogo tam u was, w strefie walki jesli dobrze odczytalem za pakiet 3xMuai Thai i 3xBJJ 180zl"

Tego szukam! Gdzie mozna trenowac w Poznaniu zarowno Muay Thai jak i BJJ? Prosze o info!

Pozdrawiam
Magic




Mai Tai po Muay Thai

Tylko trening, nie chęć szczera, zrobi z Ciebie rotweilera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.strefawalki.pl spojrz na pakiety treningowe, tyle tylko ze z tego co widać na rozpisie treningów to treningi muay thai sa w poniedziałki, srody i piątkiwe wiec pozstaja wtorki, czwartki i soboty a wtedy jest tylko BJJ dla początkujących( owszem, mogę zacząć od początkującej grupy ale co zrobić jak sie będe chciał dalej rozwijać?)
ps. no chyba zeby jakos zmniejszyc sobie ilosc treningow, ale na to jestem zbyt zachłanny



-doktorze bolą mnie plecy
-to musi pan zacząć troche ćwiczyć i więcej sie ruszać
-ale ja bardzo durzo ćwicze
-w takim razie musi pan przestać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
Baithak: jeszcze sie nigdzie nie zapisales?!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wynikł pewien problem, mianowicie pojechalem do poznania i nie bylo sensu zostawac na te dziesięć dni które dzieliły mnie od świąt (kasa) i będe w poznaniu od początku stycznia, wtedy wpadam na trening do was jak i do strefy walki (propos strefy walki to sie naachodzilem w poszukiwaniu siedziby klubu i znalazlem gdzieś na zadupiu, a okazalo sie że to już nie jest aktualny adres:(

-doktorze bolą mnie plecy
-to musi pan zacząć troche ćwiczyć i więcej sie ruszać
-ale ja bardzo durzo ćwicze
-w takim razie musi pan przestać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
niestety nie moge Ci pomoc bo nie wiem gdzie jest aktualnie strefa walki.
p.s
zapraszam do nas, napewno Ci sie spodoba.

SILA MIESNIA A NIE MIESA!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPECNAZ FOTY!!!!

Następny temat

XIII Mistrzostwa Polski Juniorów

WHEY premium