SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZYSPIESZONY PULS H-DROL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
co za goście jeden mdleje po h-drolu i dostaje zawału <ale za***iście wg. niego jest;D> , drugi kupuje mega kose i się pyta co to jest Może Mikołaj będzie rozdawał zamiast prezentów mózgi - to stańcie w kolejce ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5637
bekanabol ty to wogole czlowieku ...skad przytargales tą kiete w profilu hehe roz***ales mnie na lopatki a ten kolejny ananas co za duzo mysli a wez sobie zrob zastrzyk w oko lub poprostu oddaj mi twoj towar...pozdrawiam wielkich myslicieli

" prawdziwi dla prawdziwych , d***** dla dziwek "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
szybko ci przeszly te boleścichyba se wkrecales

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Maximus wiesz co jest?
Jest to o czym pisalem kiedys
Wystarczy przeczytac maja pierwsza wypowiedz....

https://www.sfd.pl/Młodzi_gniewni...._żenada...-t433836.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
czorcia7->

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
foto na masie kurva moim zdaniem to jestes maloletnim grubaskiem nie majacym pojecia o treningu i zero doswiadczenia w koksach zdjecie oddaje wszystko...tyle

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
zdjecie mega kozakty juz lepiej odpusc ph,odpusc trening i idz sie zaoraj

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 301
wy to lepiej sobie kupcie musk moji drodzy bo ja w lapie mam wiecej niz w wy w udzie ema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4252
"mózg" a nie "musk" "moi" a nie "moji", a twoja fotka w profilu naprawdę gruuuubo:D E.T go home:D

"Shut The f*** Up And Train"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
nie wierze ze mozna byc az takim baranem niech ktos powie ze to prowokacja prosze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta ktora lepsza?

Następny temat

odblokowanie ?????????

WHEY premium