SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEMIANY CUKRÓW

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dokładnie!...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
odswiezam swietny artykul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
z codziennego doswiadczenia znam "wplyw spadku glikogenu/poziomu glukozy" na samopoczucie. Nawet nie chodzi o restrykcyjna keto-diete ale taki sposob odzywiania z umyslnym unikaniem weglowodanow. Gdy sie raz na tydzien lub na 2 najem do syta weglowodanow, rzeczywiscie przez nastepne 2 dni czuje w mozgu paliwo ktorego normalnie nie ma. Braki te mozna latwo zastapic tyrozyna i lecytyna ale i tak spozywanie bialka i tluszczu to restrykcyjny i pracochlonny sposob dla organizmu jako takiego.

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ja nie bylem jeszcze na nisko weglowodanowej wiec nie wypowiem sie w tym kierunku ale wegle tez moga obnizac spranosc umyslowa, i to bardzo, jak zjesz posilek bogaty w weglowodany to po takim posilku jedyna rzecza na jaka masz ochote to drzemka a nie koncentracja nad nauka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Witam panie Dariuszu,
bardzo zainteresowal mnie Pana artykul z 2004 roku. Od 6 miesiecy cwicze "na sucho". Ponadto wykonuje duzo cwiczen aerobowych, w szczegolnosci bieganie na dluzszych dystansach. Udalo mi sie z powodzeniem zredukowac tkanke tluszczowa. Na chwile obecna jestem zainteresowany rozbudowaniem masy miesniowej, w zwiazku z czym chce rozpoczac cykl kreatynowy i suplementacje diety:

- Czy wszystkie zasugerowane przez Pana preparaty dietetyczne nalezy jednoczesnie wlaczyc do cyklu?
- Czy zasugerowane dawkowanie jest nadal aktualne?
- Czy wskazane jest uzupelnienie diety o suplementy bialka?

Dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam,
ejanek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREAFUSION i biegunka?!!

Następny temat

glukozamina, osteoblock czy cos innego?

WHEY premium