SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieważne co wpiszę, Hubert i tak zmieni nazwę tematu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
ginomen_
1. Osoby zakładające dziennik ze zdjęciami powinny przedstawiać się zawsze z imienia i nazwiska, najlepiej natomiast zamieszczać zdjęcie dowodu osobistego, ewentualnie przesyłać jego skan do wglądu moderatora działu. Koniec z anonimowością w sieci. Zbyt często pojawiały się z zdjęcia innych osób "wykradzione" z facebooka, n-k i innych serwisów społecznościowych.

2. Osoby zamieszczające swoje zdjęcia powinny pamiętać, że muszą być one estetyczne: umieszczanie fotografii brzuchów z widocznym przez majtki penisem jest zakazane.

3. Osoby zamieszczające zrzekają się praw do swoich zdjęć i oświadczają, że nie mają nic naprzeciw temu by zostały one wykorzystane w celach marketingowych. Nie roszczą sobie także praw do gratyfikacji finansowych z tytułu zamieszczenia ich zdjęć w reklamie.

4. Doradcy i forumowicze udzielający się i komentujący relację w dziennikach powinny porad udzielać zgodnie z obowiązującym stanem wiedzy na temat suplementacji i żywienia. Jest absolutnie niedopuszczalne by zalecać przyjmowanie dużych dawek białka (przekraczających 2g na kg masy ciała), czy astronomicznych ilości suplementów przekraczających zalecenia z etykiety. Rozporządzenie GIS nr.: 1691/46722/6 z dn. 23.03.2012 które wjedzie w życie 15.05. br reguluje kwestię poradnictwa internetowego i narzuca na właścicieli i zarządców forów internetowych kontrolę w tym zakresie.

5. Ostatnia kwestia: dział zamknięty będzie w co drugą niedzielę miesiąca, kiedy to moderatorzy sprawdzać będą czy założone tematy są zgodne z obowiązującymi zasadami. Użytkownicy nie stosujący się do regulaminu zostaną usunięci z forum ze skutkiem natychmiastowym.







Witam,
prosiłbym WSZYSTKICH przeciwnych nowym zmianom o podpisanie się, poprzez stworzenie 1 posta. Byłoby super, gdyby każdy w dwóch słowach powiedział, czemu jest przeciwny.
Pozdrawiam,
Darek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 400 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niezły cyrk. Rider z Twoich wypowiedzi wynika, że nie możesz mieć więcej niż 15 lat. A Ty Darku nie wiem po co wdajesz się w dyskusje.

Temat zamykam, mamy 2 kwietnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3041 Napisanych postów 51782 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350140
jak najbardziej jestem za zmianami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tak, bo moderatorzy będą mieli z tego pieniądz. Mam nadzieję, że jednak demokracja zwycięży!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 431
Ja jestem też za zmianami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
jestem na nie, ponieważ nie chcę aby moje zdjęcia/dane osobowe były wykorzystywane w celach marketingowych...
co to w ogóle jest...:/

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3041 Napisanych postów 51782 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350140
Pandarek
Tak, bo moderatorzy będą mieli z tego pieniądz. Mam nadzieję, że jednak demokracja zwycięży!


jak ktoś moderuje 3-4 działy to i tak ma pensję większą od prezydenta, więc o pieniądze tu akurat nie chodzi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
jestem na NIE 3 punkt to jakies nieporozumienie za take zie rzeczy juz pisalem sie placi , skany dowodow ? a jak ktos sie wlamie do waszej bazy i wykorzysta dane uzytkownikow wraz z zdjeciami to co wtedy ? nic zapewne sobie z tego nie zrobicie

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
xD jestem przeciw , STOP zmianom , a jeśli to wejdzie to wiedzcie , że PiS sie o tym dowie , będzie zmiana konstytucji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
3 razy NIE dziękujemy

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Koniu151
Pandarek
Tak, bo moderatorzy będą mieli z tego pieniądz. Mam nadzieję, że jednak demokracja zwycięży!


jak ktoś moderuje 3-4 działy to i tak ma pensję większą od prezydenta, więc o pieniądze tu akurat nie chodzi.



Akurat to jest specyfika tego kraju, że prezydent dostaje mniej od senatora... Także nie jest wcale trudno to przebić.


Po prostu to trochę nie fair, że będziecie wykorzystywać nasze zdjęcie na produktach SFD. Jeśli taki Fluor będzie na pudełku SFD PURE BCAA, to fajnie by było, gdyby dostał coś w zamian?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3041 Napisanych postów 51782 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350140


TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na masę/siłę - P&P czy FBW?

Następny temat

Plan na masę do oceny,

WHEY premium