SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O POMOC

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 401
Mam 18 lat 187 cm wzrostu i 86 kg zaczynam dopiero ćwiczć. Ćwicze około 2 miesięcy i wtym problem bo ćwicze byle jak mam prośbe czy mógłby mi ktoś ułożyć albo poradzić plan terningowy!!???. I mam pytanko czy warto jeszcze robić mase???

VENOM<lol>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Zacznij od treningu ogolnorozwojowego https://www.sfd.pl/temat18564/ , gdzie nauczysz sie poprawnej techniki ćwiczeń i przyzwyczaisz miesnie do wysilku - zaowocuje to w przyszlosci w treningu np. masowym.
Potem przyjdzie czas na mase.

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na mase zacznij za jakis miesiąc po treningu ogólnym. technika - podstawa. Nieuzywaj wielkich ciężarów, staraj sie wykonywać ćwiczenia poprawnie i dokładnie bez oszukiwania sie. Wiem ,że zaczynając chcesz przejść do konkretów od razu, ale to niema sensu gdyz jak sie nauczysz weykonywac niepoprawnie ćwiczenia i od razu zaczniesz pakować to może być kiepsko ;]..Proponuje trening na razie 3 dniowy przez ok. 5 tygodni, gdy opanujesz technike napisz post ponownie lub sam poszukaj planu na trening:]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry Trening :??:

Następny temat

trening + sporty walki czy to idzie w paże

WHEY premium