SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRAWDA czy FAŁSZ ( piwo z napojem regeneruje lepiej ? )

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
a malo to idiotow co w miesiac zjadlo puszke kreatyny, bialko, boostera, bedac na diecie pizzowej i pyta na forum czy juz moze zaczac cwiczyc?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Na kacu wszystko się wydaje wyolbrzymione, wydaje się, że ma się spadki wszędzie, a tak naprawdę to tylko woda poleciała.
W piątki przez większość okresu masowania po treningu nóg zaraz leciałem pić, uda to jedna z lepszych partii u mnie, ale nadal ścinam białko i cofam się w progresie Klatę, którą się przejmowałem na każdym treningu, traktowałem priorytetowo nie ruszyłem kompletnie, blokada psychiczna i c***, nic nie da się zrobić. Nogi były po macoszemu trenowane, bo bazowałem na przysiadach i jakiś uginaniach na maszynie, do tego jak pisałem po treningu może 1h ledwo coś zjadłem, umyłem się i pić parę h, progres cały czas do przodu, na klacie zastój. Psychika potrafi wiele rzeczy zablokować, dlatego 1 piwo po treningu, które nam ma sprawić przyjemność, niech będzie, krzywdy sobie nie zrobimy. Nie chcesz pić nie pij, chcesz pić (nie startujesz) pij. Widziałem filmiki jak kulturyści robili sobie luźny trening w weekend, a potem do MC, czy KFC do tego piwa i brali co chcieli. Zobacz co się dzieje po zawodach, koniec zawodów i pierwsze co robi zawodnik to idzie pić, czy do sklepu kupić sobie co chce. Tydzień przerwy i powrót. Gdyby miał żyć cały czas od zawodów do zawodów, to by siadł psychicznie. To jest na takiej zasadzie jak trenowanie planem cały rok bez żadnej przerwy na regeneracje. Mózg może ***ąć focha i żadnego progresu nie będzie, czasami trzeba spełnić jego zachcianki takie jak piwo.
Setka wódki po treningu to nie koniec świata, zero różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1748
Zinko - tacy sami idioci mogą zrozumieć z fragmentu zacytowanego przez Ludiego -
"Prawda - piwo jest dobre po intensywnym wysiłku
Piwo jest izotoniczne, czyli wyrównuje ciśnienie międzykomórkowe, i hipotoniczne, a więc ułatwia organizmowi szybkie przyjmowanie substancji odżywczych. Intensywny trening to utrata 2 proc. wody z masy ciała i zwiększenie zapotrzebowania na minerały, witaminy i pierwiastki śladowe. Źródlana woda, magnez, potas, sód, fosfor, żelazo, wapń, glukoza, frutoza, sacharoza, białka i aminokwasy, witaminy A, E, B, C, B i PP - wszystkie te dobra (i jeszcze kilka innych) są zamknięte w jednym kuflu lub butelce. Procentami w takiej ilości nie masz się co specjalnie przejmować - jeżeli nie przyjechałeś samochodem, rzecz jasna - choć na pewno twoja wątroba głosowałaby za łykiem bezalkoholowego. Na szczęście, dzieci, ryby i wątroby, jak wiadomo, nie mają głosu." - że walić kreatyne będę pił piwo po każdym treningu.

Ludi - a kto ci każe wszystkiego tak się trzymać? To popróbuj sete po każdym treningu i mów jak progres.

Zaraz będą robić mase na amfetaminie


Zmieniony przez - P900 w dniu 2011-05-19 20:34:21

Tłuszcz i gruba bluza to jeszcze nie mięśnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
Ty to jesteś jak dziecko :) wiesz przecież że na kreatynie alkohol jest akurat nie wskazany bo mocno odwadnia a znowu jakiś ekstremalny przykład wyciągasz :) ochłoń.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1748
Wyśmiewam się tylko, spokojnie :) nie podoba mi się wasze podejście po prostu i jego wpływ na młodszych na tym forum. Co do tej kreatyny to przecież nowsze wersje się chwalą ,że nie zatrzymują wody - więc jak to w końcu jest. Ekstremalny? Ludi przyznał ,że "Setka wódki po treningu to nie koniec świata, zero różnicy. "



Zmieniony przez - P900 w dniu 2011-05-19 20:44:59

Tłuszcz i gruba bluza to jeszcze nie mięśnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
a setka wódki to dużo ? ;)

nawiasem mówiąc burneika na imprezach na youtubie pił soczki ?


Zmieniony przez - cykloop w dniu 2011-05-19 20:49:19

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1748
Setka po każdym treningu to sporo wychodzi pół litra dodatkowego alkoholu na tydzień. Po treningu organizm musi się regenerować a nie trawić alkohol. A gdzie ja napisałem ,że nie wolno pić? A ty masz 1000mg saa tygodniowo, prywatnego lekarza i dietetyka? :PP

Tłuszcz i gruba bluza to jeszcze nie mięśnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Kulturyści propagują zdrowy tryb życia przecież, oni są abstynentami od początku zaczęcia ćwiczeń, cukru czystego, czy tłuszczu trans nie ruszyli tyle samo czasu.

by UniversalNutrtion



Jeden z panów to Frank McGrath




Ta cola to na bank cola dietetyczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1748
O NIE ON PIJE COLE!? Co ty chcesz udowodnić. Milion razy powtarzam ,że alkohol i trening nie chodzą w parze. A wy dalej te swoje głupoty, zakończmy to bo szkoda mojego czasu, wszystko już zostało powiedziane.

Tłuszcz i gruba bluza to jeszcze nie mięśnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
To tak nawiasem do wypowiedzi cyklopa o Robercie, który tak krzyczy w filmiku na alkohol, a poza kamerami strzeli sobie żywca U.S
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dita na mase sprawdzenie

Następny temat

Chrupki ryżwowe w diecie

WHEY premium