SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWIADOMIENIA - nie przychodza

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19757

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
mi przychodzą raz od razu raz z opóźnieniem...mam na o2

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Wlaśnie zauwazylem, do mnie na onet przychodza powiadomki, ale automatycznie lądują w folderze "spam" zróbta coś

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
znowu te powiadomki kuleją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
u mnie jest teraz tak ze jak wylączam powiadomki to i tak dochodzą

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
A teraz umarło całkiem


pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-05-23 17:08:18

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Tak wiem Archeolog, ale w moim temacie mnie nie rozumieją od zawsze bez problemu przychodziły a od jakiegoś tygodnia nic (o2) Da się coś z tym zrobić ?

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522723
dobrze, że się przyznajesz do wykopalisk

ja mam maila z gmail.com i tam zawsze przychodziły ekspresowo, czasem pojawiały się problemy, ale trwało to 1-2 dni, po prostu rzekomo coś na serwerach SFD, jednak od ok. 4 miechów szlag mnie trafia, bo czasem przychodzą, a czasem nie...


miał być nowy design forum i poprawiona stabilność działania, ale jak na razie prace się wydłużają - pozostaje tylko czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Zmieniłem e-mail na Gmail, zobaczymy co z tego będzie.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522723
ja przeszedłem dawno temu na gmail z interii, bo na interii połowa wiadomości z linkami aktywującymi nie przychodziła, przy rejestracji na stronach, albo przy zmianie/uaktualnieniu profilu, a na gmailu ekspresowo

ale tak jak pisałem od 4 miechów gdzieś raz przyjdą powiadomki, raz nie, ale to wina serwera SFD...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Nigdy nie miałem problemów z o2 aż do teraz. Po zmianie na g-mail wszystko działa jak trzeba myślałem o tym wcześniej ale jakos nie mogłem się zmotywować :) Dziękuje.

----------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIe dziala sfd

Następny temat

pytanie o abomanent

WHEY premium