SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORZADEK W SILOWNI

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
witam


mam u siebie na silce sporo obciazenia, i nie mam za bardzo pomyslow jak je ukladac czy trzymac zeby nie przeszkadzaly jak sie chodzi, powierznia silki to jakies 10-12m2 i nie ma tam zbytnio miejsca na jakies dodatkowe stojaki

ma ktos jakies dobre patenty najlepiej z fotka? zna ktos ten problem? bo czasem jak cwiczy pare osob to wszsytko lezy na ziemi, ze sie mozna wyje.bac :)

widzialem kiedys takie prety wbite/przymocowane do sciany i na tym wisialy ciezary, ale to duzo dziur by bylo...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
a ja dzisiaj posprzatalem, odkurzylem, a za 15 min ide na trening i juz nie moge sie doczekac
jak jest wszsytko poukladane to az sie chce cwiczyc, a mialem dzis se zrobic przerwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 375 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10622
Jedno z lepszych rozwiązań było by umiescić rury w ścianach i na nie zakładać cieżary. Ale może stojak na obciążenie taki jak ma Kamil88, nie zajmuje dużo miejsca. Ponizej wrzucam zdjęcie stojaka Kamila88





Zmieniony przez - Ko0nik w dniu 2007-12-12 10:12:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 183
na ławeczce jak masz stojak pod sztange z boku morzna rurke przyspawac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
bede przerabial laweczke to moze dorobimy "cos" na ciezary ale i tak jakis iny patent musze wymuyslic, najlepiej na scianie, bo nie mam juz miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
kombinuj sam, ja tez mam małą piwnice a jakoś sie radzi, ustaw ciezarki w jednym miejscu, albo zrób lub kup coś takiego jak Ko0nik ci napisał, hantle gdzies na boku postaw i jakos to bedzie

Zmieniony przez - agentRocky w dniu 2007-12-12 18:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
staram sie zawsze gdzies z boku ustawiac ale i tak ciagle przeszkadzaja i trzeba wszsytko przesuwac, a lada dzien maja dojsc kolejne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


Patrzcie jaki u mnie był porządek na siłce jak atlas składałem

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 375 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10622
boguc a jaki wystruj ścian Masz SOGA za tak orginalny wystrój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Konik dzieki odbijam
PS: Akurat to było ze 3 dni po mojej 18

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
u mnie tak wyglada silka podczas treningu :)

a atlasik pewnie jako prezent? spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
WIDZE, ZE POMIESZCZENIE DO CWICZEN ZMIENIŁO SIE W MIEJSCE DO ZABAWY :).

daJE SOGA BOGUC

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próbował ktos tego?;p

Następny temat

do posiadaczy 'piwnicznych' siłowni

WHEY premium