SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC duzy problem po dlugiej bombie / wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
Flex jak chcesz zaraz Ci podeśle rozmowe właśnie z dr. specjalistą w tych tematach, najbardziej szanowanym w USA i nie siej zamętu bo nie masz racji uwież

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-09-14 09:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
PakerZbreslau
Na sprawdzenie odpowiedzi jąder wali się jednorazowo 10k hcg - nawet w ulotce pregnylu jest.


dr.Scally podaje dawkowanie 2000-2500j c3-4dni (10 zastrzyków) w celu sprawdzenia jąder, po dłuższym deficycie LH lepiej dłużej stymulować jądra, on leczy ludzi z różnymi postaciami hipogonadyzmu, również tym posterydowym, i aktywnie udziela się na thinksteroids, często wrzuca najnowsze badania naukowe jak i pisze własne spostrzeżenia z leczenia ludzi, warto mu zaufać, a mit o uszkodzeniu jąder przez HCG został dawno naukowo obalony poparty badaniami klinicznymi które również dr Scally wrzucał :) tylko że polskie fora są dalej sto lat za murzynami

Flex jeśli uważasz że należy ślepo ufać lekarzom to gratuluje rozsądku, mnie to kosztowało usunięcie jądra z dignozą 99,9 procent nowotwór złośliwy jądra, wynik histo= zwykła torbiel, jak wspominam o tej akcji w momencie prywatnych wizyt u lekarzy to nie mogą uwieżyć w niekompetencje swoich kolegów, więc ja już nigdy nie zaufam jednemu lekarzynie który nie jest bogiem tylko zwykłym człowiekiem, miejmy nadzieje że lekarz który zamierza leczyć kolege miał do czynienia z ludźmi po konkretnych bombach sterydowych, bo według mnie najlepiej by wyszedł jakby wrzucił wyniki na thinksteroids i poprosił dr Scally o pomoc, bo w polsce np endokrynolodzy to według mnie w tym temacie to kompletne Zero, miejmy nadzieje że w USA jest inaczej

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-09-14 09:53:56

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-09-14 09:54:55

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-09-14 10:12:47

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-09-14 10:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Jw dziwne że kto jak kto ale modzi wypisują takie bzdury że hcg w takich dawkach coś tam uszkadza. Sami endokrynolodzy wypisują takie dawkowanie. Mam teraz w ręce ulotkę Pregnylu z apteki i pisze tam 1000-2000 j.m 2-3 razy w tygodniu przez nie krócej niż 3 miesiące w przypadku poprawy spermatogenezy przy hipogonadyźmie hipogonadotropowym. Tak czy tak autor powinien się udać do dobrego lekarza a nie szukać porady w necie bo jak widać wiele nie poważnych osób tutaj pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
net to śmiechu warte moj kumpel czolowy mp jak sie zapytalem ile wali hcg to powiedzila pare inj po 5000 zeby mocno ruszyć jaja potem zmniesza coraz mneij ale on to juz 8 rok na bąbie i konkret dawki takie o których tu nikt nie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94631 Napisanych postów 364611 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669578
kiedyś kazdy cykl był kończony takim samym pct jak pamiętam 3 iniekcje po 5000 j.m. co 4-5 dni potem clomid ja tak się kupe lat odblokowywałem,wtedy oczywiście bez żadnych badań itp ale zawsze było dobrze.Z endo w pl jest różnie i każdy ma swoje wizje leczenia,wiem po rozmowach z nimi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
endo w pl jak usłyszy sterydy to już ryja krzywią i najlepiej to by kopa w dupę dali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Najlepiej by było do lekarza sportowego uderzyć ale jak to ogarnąć to nie wiem. Pewnie trzebaby mieć znajomości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Michail2008
Jw dziwne że kto jak kto ale modzi wypisują takie bzdury że hcg w takich dawkach coś tam uszkadza.


to było do mnie kolego?

bzdura to jest udawać specjalistę i leczyć kogoś przez forum sportowe

następna sprawa lekarz sportowy ??? w czym niby ma mu pomóc???

można znaleźć kumatego endo - sam jestem tego przykładem
oby kolega właśnie takiego znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94631 Napisanych postów 364611 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669578
Kumatego endo w pl to jak ze świeczką
a sportowy to moze ci pomóc przy kontuzji jakieś a nie przy takich problemach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
no niestety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik cyklu na mase :)

Następny temat

Jaki odblok po trenie ace z propem

WHEY premium