SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC duzy problem po dlugiej bombie / wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61966
Ale na co ty teraz liczysz? Ze ktos ci napisze: Wbij to, dodaj to i bedziesz wyleczony. Niestety nie. To jest właśnie skutek koksowania. Jeden po takim cyklu sie odblokuje, inny do konca bedzie bezplodny.
Wyniki sa jakie sa. Wszystko jest w normie. Organizm za pol roku dojdzie do siebie, albo i nie.
Masz niski poziom testa, ale w normie. Plemników tyle co nic, ale sa. Sa kolesie co maja mniej a koksu nie brali.
LH wysoko, ale w normie wiec hipogonadyzm hipergonadotropowy to nie jest. Badania za 6 tyg do powtórzenia i obserwacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
O nagle mod się pojawił ( flex1976 ) i też bez żadnej wiedzy. Lepiej sobie daruj komentarze jak nic nie wnosisz do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Ty za to dużo wniosłeś do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
Wniosłem tyle, że nikt tu nic nie wie i nikt nie pomoże a modzi najwyraźniej dostają kasę za usuwanie spamu a nie za wiedzę. Jeśli się mylę to udowodnij to a nie tylko "mam takie same zdanie jak osoba wyżej, czyli czas, czas i jeszcze raz czas"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koledzy nie spinajcie się. Spadek libido może być oznaką lekkiej depresji, która może (nie musi) występować po odstawieniu towaru. Potrzebna jest stabilizacja psychologiczna, a to wymaga czasu. Testosteron jest sterydem dobrego samopoczucia, które trwało podczas cyklu. Teraz ten poziom jest w normie ale w porównaniu do tego co było, dużo za nisko. Za czym mózg zaskoczy musi to potrwać. Tak to już jest na tych długich bombach.

Zmieniony przez - wicio76 w dniu 2014-09-02 14:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
Ale pisał też, że na cyklu miał już słabe libido (bodajże od stycznia) dlatego próbował wyrównać poziom hormonów więc lekką depresję powinno się wykluczyć (jeśli mówisz, że testosteron jest sterydem dobrego samopoczucia to na cyklu miał go pod dostatkiem). Zostaję kwestia hormonów które udało mu się unormować tylko, że teraz ma nisko poziom testosteronu. Z tego co napisał proviron nie pomagał (nawet jeśli brał tylko dla zbicia progesteronu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ale stosunek estrogenu do testosteronu był kulawy dlatego libido słabe na cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
Czyli provi słabo działa jako "booster teścia"? Inaczej przy unormowanych hormonach testosteron powinien się zwiększyć a nie było żadnej poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Provi podawany sam po za bombą będzie działał bdb. Ale w przypadku tak dużych skoków estro i progesteronu może być nieodczuwalny. Piszę, nie że mi się wydaje tylko ze swojego doświadczenia. Jeśli estrogen utrzymywał się na wysokim poziomie musi upłynąć jakiś czas, żeby androgen zadziałał. Mózg też ma swoje receptory.

Zmieniony przez - wicio76 w dniu 2014-09-02 15:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
brzost123
Masakra nikt nic mądrego nie napisał. Wiedza na tym forum poraża jak na osiedlowych siłkach. Zostały przedstawione wyniki, dawki, środki, okresy przyjmowania i nic żadnych rad!!! Kiedyś był na tym forum Herman (który miał coś do przekazania jakieś konkrety) ale nie widać już jego wpisów więc raczej nie licz na pomoc speców. Wytrwałości i pisz jeśli uda Ci się przywrócić libido może kiedyś nie jeden na Twoim doświadczeniu skorzysta.


dzieki za rozkrecanie tematu twoim postem , soga juz polecial :) dokladnie tak to wyglada jeszcze 3-4 lata temu to siedzial tu madre glowy i cos do radzali teraz to tylko sie kreci pimpowanie domowych gowien ..... taki problem jak ja moze miec 90% koksow bo predzej czy pozniej kazdy wejdzie na dluga bambe,i niesadze ze ludzie bedzie stac na 300$ miesiecznie na robienie badan zeby wszystko lecialo o0k i wydawania na wszelkiego rodzaju pomocne srodki typu hmb hcg exa ari i inne takie gowna ) zeby cykl wygladal jak w bajce !! Ja to rozumie ze potrzeba czasu ale mi chodzi o wypowiedzi typu jak ten czas struc jak sie da ,, wyczytalem ze niektuzy przybijali hcg ?? jak by to zadziala u mnie macie wszystkie wyniki badan , ktos tam pisal Lh za wysokie ?przeciez jest w normie przed cyklem robilem wszystkie badania i bylo koo 3-4 .... depresja na pewno troche jest ale ja z tym libidem walcze od grudnia juz napewno w glowie jest lepiej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik cyklu na mase :)

Następny temat

Jaki odblok po trenie ace z propem

WHEY premium