SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!nowicjuszka - nie chcę sobie zrobić krzywdy ćwiczeniami :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
Iskra - to że się zaniedbałam to dobrze o tym wiem na tamtym zdjęciu i tak wyglądam ok w zimie ważyłąm 68 i wież mi byłam o wiele pulchniejsza - dziwnie mi ja kto napisałaś chyba jestem przeczulona już na swoim punkcie hahaha

ALE JA WAM JESZCZE UDOWODNIĘ

Zajmie mi to trochę bo nie licze na jakiś cud żeby w miesąc ważuć 45kg - no ale do moich urodzin tj. 10.06 myślę że zdołam coś wyżeźbić w tym ... g***nie

o boshe - mam zakwaszenie organizmu - zresztą nic dziwnego - widzieliście moją fote kolejna sprawa którą muszę "wyregulować" w swoim organiźmie

OBJAWY ZAKWASZENIA

1. Przewód pokarmowy MAM TO
Ostre lub przewlekłe stany zapalne błony śluzowej żołądka, grzybica jelit, zaparcia, problemy trawienne, uczucie pełności, wzdęcia, schorzenia pęcherzyka żółciowego.

2. Mięśnie - stawy MAM TO
Dna moczanowa (kwas moczowy), bóle mięśni (kwas mlekowy), uszkodzenia dysków międzykręgowych, ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, osteoporoza, zapalenie stawów, reumatyzm.

3. Skóra - włosy - zęby !!!MAM TO!!!
Wypadanie włosów, kruche paznokcie, próchnica, parodontoza, sucha skóra, neurodermitis, zakażenia grzybicze, trądzik u nastolatków i dorosłych, problemy z cerą, cellulitis.

4. Układ metaboliczny MAM TO
Nadwaga, napady wilczego głodu, nagły głód słodyczy, cukrzyca, kamienie nerkowe, podwyższony poziom cholesterolu.

5. Układ sercowo-naczyniowy
Nadciśnienie, przedwczesne zwapnienie, choroby naczyń krwionośnych, nieprawidłowe ukrwienie rąk i nóg, zawroty głowy, migreny, zawał serca.

6. Cały organizm
Chroniczne bóle, depresja, zmniejszona wydolność organizmu, ogólne złe samopoczucie, niezdolność do radzenia sobie ze stresem, obniżenie popędu płciowego A TEGO TO NIE MAM , przetrenowanie u sportowców, szybkie męczenie się.

Zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej są także przyczyną osłabienia bariery immunologicznej organizmu. TO TEŻ

Moje wszystkie problemy z cerą, włosami, bólami głowy,krzyża,paznokci,zaparć (2 tygodniowych!!!) ZOSTANĄ ROZWIĄZANE!!!
Tylko co??? - wystarczy że będę jeść warzywa?
Znacie jeszcze jakieś sposoby na ODKWASZENIE?

Boshe jak to czytałam te objawy to wszystko co ja mam obecnie.No masakra jak można się do takiego stanu świadomie doprowadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
aaa - Iskra - MAM JUŻ DZIENNIK ZAPRASZAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1107
hmm, chyba mnie źle zrozumiałaś, bo ja napisałam o tym zdjęciu w pozytywnym sensie - że masz ładną sylwetkę, przynajmniej na tym zdjęciu to wyglądało nieźle, a jak doczytałam, że już rodziłaś,to tym bardziej. Ale wiadomo, ja w głowie też mam swój obraz sprzed paru lat, kiedy było po prostu lepiej. Będę zaglądać na Twój dziennik, mam nadzieję, że do czerwca obie będziemy mogły sobie pogratulować efektów! Swoją drogą ktoś mi powinien zabrać komp,bo chyba się uzależniłam od tego forum...

Mniej ambicji, więcej konsekwencji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
No cóż - dzięki jak tak Iskra za słowa otuchy


O TERAZ PATRZĘ ŻE Caramel w 2006r. zapodał ten sam art. o zakwaszeniu - no ale zrobiłam refresh


Zmieniony przez - kamila1006 w dniu 2010-04-29 22:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
45kg... zły pomysł, okres ci zniknie i w ogóle, za niskie BF, mówię z doświadczenia...
To dawaj linka do dziennika ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
Lenka - ja doopiero mam go 3 dzień - ale fotek więcej nooo oook zara Ci prześlę na GG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
Te 45 kg to była taka żaluuuuzja ;) hehehe jeszcze na głowę nie upadłam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Wiem, napisałam tak na wszelki wypadek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
plany.sfd.pl/dziennik/kamila1006 majne dziennik ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
Waga ta sama - jednak ciałko nabbiera kształtu i jędrności - tyłek mi się podoba ;) haha - nogi twarde zwłaszcza udka.Whey codziennie + therm Line Olimpu.Łykam proszek zasadowy.Czuję się rewelacyjnie.Pojechaliśmy nad morze w week 2x - wszyscy chorzy - podziębieni przewiani, katar, gardło boli - A JA NIC - NIIIC szok bo zawsze mnie rozkładało pierwszą.
W ZDROWSZYM CIELE ZDROWSZY DUCH :D hihihi
ok lece na siłke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jajecznica codziennie?

Następny temat

Tłusta szyja

forma lato