SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids - Methaxin

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Pmp meta bdb i kto nie probowal niech nie pisze ze nie wzialby bo tylko traci. Jak mozna w ogole pisac ze Pmp czy cokolwiek innego jest lipa jak nie probowal ani nawet nie mial tego w rekach? Jak pedobear pisze mi ze ci co bija/jedza pmp jedza syf i to startu nie ma do apteki to mnie krew zalewa. Ten leszcze wbija i je sama apteke a i tak wyglada jak pussy i zawsze taki byl i bedzie. Wole wbijac ug i miec jakies efekty niz wbijac apteke i cale zycie byc pussy.

Ja np tez mam firmy ktorych nie wbije (Ec, Androxen i jeszcze cos tam jest, nie pamietam), mimo ze dzialaja ale nie jade po nich.

I co tu pimpowac, jak dziala to sie wbija/je, proste. Z mety pisalem, jadlem Balkana, Eap i Jelfe i Pmp nie odstepuje od nich.

Liczy sie proch z Chin i odpowiednie stezenie a nie nazwa na pudelku/flakonie.

Zmieniony przez - Hawaj85 w dniu 2012-03-21 11:55:29

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
aleś teraz doje.... ze meta z pmp nie odstępuje od jelfy hehe ostry kocur
Wiać jeszcze nie jadłeś mety prawdziwej z jelfa ze piszesz takie pierdoły..
Fakt faktem soki z pmp działają npp tescie deca, a reszta nie wiem..
Winko kosi ładnie , ale co do mety i wynikach kolesia po nich stwierdzam ze nie warto :)

i faktycznie tak jak napisałeś ze jak ktoś weżnie zadziała to bierze dalej, i nie martwi sie ze wydaje na pseudo aptekę

Pozdrawiam Kolegę od landrynków

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2012-03-21 21:44:00

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2012-03-21 21:45:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Bemo, eap imo nie odstaje duzo od Jelfy. Balkan tez ok. Skoro w Pmp jest odpowiednie stezenie srodka to dlaczego ma odstawac duzo od innej mety, nawet aptecznej? Co do twojego kolezki to nie wiem, widocznie trzeba wiedziec gdzie brac i miec tez sporo szczescia. Teraz jestem coraz bardziej przekonany ze kazda partia idzie pod konkretne zamowienie. Tak jak ktos napisal jak pytalem o phoenixa: raz dziala raz nie. I to ten sam design. To chyba o czyms swiadczy.

Ja na wala zadnego srodka zadnego labu nie trafilem do tej pory o ile sobie przypominam. Mysle ze to tez zalezy od tego ze jest teraz taka podaz na rynku ze jak ktos raz czy dwa (raz mozna wybaczyc, jeszcze jak dil nie wie co ma, ale wiekszosc dili wie, nie dajcie soba manipulowac) dostanie wala zmienia dostawce. Ci co trwaja przy jednym zrodle, tym co nie maja innego wyjscia i sa czesto/non stop robieni w ha naprawde wspolczuje.

Co do metek co jadlem to moja kolejnosc: jelfa--->pierwszy cykl z enanem, wiadomo super, eap, balkan----> na rowni, moze nawet w strone eap-u troche, pmp----> nie odstaje duzo od dwoch poprzednich.

Ale co do relacji apteka-under wiem co masz chyba na mysli. Biorac antka turka na poczatku i przechodzac potem na scantela juz nie ta moc, trzeba bylo dolozyc sporo scana

Zmieniony przez - Hawaj85 w dniu 2012-03-21 23:02:32

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
bemo brałeś te wino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Konamb tak - można siało jeść
Ładnie pocięło mięśnie

Hawaj całkiem możliwe jak piszesz ze dana partia soków idzie pod konkretne osoby itp, albo jest tak jak im się sypie tak działa :0

Znam duże grono ludzi co wbija tylko pmp bo nie widza innego dobrego ug :)
Wniosek jeden dla każdego coś innego
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2012-03-22 10:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Wniosek jeden dla każdego coś innego
Pozdrawiam


I tu sie z toba w pelni zgadzam. Kazdy wbija to co uwaza za sluszne i po czym rosnie, a jak ktos pisze o czyms syf, nie wbilbym/nie zjadlbym to niech nie wbija/nie je. Jakbym sie na czyms nacial to rowniez uwazalbym lub zrezygnowal z danego labu, ale poki co nie nacialem sie. Rowniez pozdrawiam.

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
Hawaj85 nie znasz nikogo kto bral clomid z tej firmy? mam dostep tylko do tego cloma i wiadomo mam obawy bo to ug a coraz czesciej slyszy sie o podrobkach.co do pewnosci zrodla to wszystko ok ale chodzi mi czy firma produkuje znosny clom.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
chlopaki jak jest z kolorem tabletek mety ? na zdjeciach wszedzie sa rozowe te ze sloika u mnie sa biale jak snieg kazda ma wytloczony napis PMP nie krusza sie i wszystkie sa rowne tyle zaobserwowalem jestem dopiero po 20mg wiec nic nie czuje.spotkal sie juz ktos z bialymi tabsami w szklanym opakowaniu?pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Niedawno zamawiałem i tez takie miałem więc zapytałem czemu białe są, więc sprawa wygląda tak że po porostu taka partia wyszła z tymi białymi więc szamaj bo robi swoje..


Zmieniony przez - 91szefo w dniu 2012-03-28 00:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2626
huwei -> SOG ;D

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EURO GENERIC-oxa

Następny temat

igtropin

WHEY premium