SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAKATY

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
hehe
juz wiem czemu za przesyłke nie zapłaciłem
bo mi przywoził kurier z olimpu glikozamine ktora miałem za darmo wiecei te kody wysłałem i razem z tym plakaty przyszły
albo szybko sobie poszedłem i gosc sie nie zorjntował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3741
Do osób które mają dostać plakaty z TREC'A:
Dziś zapytałem się kiedy dojdą plakaty i dostałem odpowiedź że:
Plakaty są już przygotowane ale nie mogą jeszcze znaleść tub do wysłania plakatów żeby się nie pogniotły.Każdy kto wie gdzie można kupić takie tuby niech do nich napisze na maila to szybciaj przyślą.
Qrde gdzie to kupic??

.:GAINER, BIAłKO, METY TROCHĘ, I NA BRAMCE MASZ ROBOTĘ.:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
AdamCienki - sam się ogarnij i przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM o co chodziło w mojej wypowiedzi...













... wiesz już?
odnosiła się do tego kolesia, przez którego teraz w***** ludzi nie dostanie plakatów

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
takie tuby to nie problem powinny być w jakimś markecie albo w papierniczym.>>> po mojemu z tymi tubami to jakiś przekręt!!!


trzeba ich nastraszyć, że się zmieni firmę odżywek to powinni przysłać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
Ech... Ludzie. Dotyczy TOYSY czy jak tam leci. Oni przysyłają nam to za friko. Jak nie pasi to kupuj sobie u Animala za 10 zeta za plakat. A czy z tubami to przekręt czy nie, to nie Twój ani mój interes.

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077


a jeśli chodzi o OLIMP to przesyłki rozwozi kurier i mogą być dostarczone w krótkim czasie...

firma: UPS

są 3 próby dostarczenia przesyłki. Ja zpbaczyłem w skrzynce, że jedna już była >podczas pobytu w szkole. Zadzwoniłem pod podany numer dałem numer przesyłki i uzgodniłem termin {spoko ludzie!!!}



Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2006-06-05 22:02:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077


fishez mi nie chodzi o to żebym kupował gdzie indziej, tylko o to żeby oni tak myślieli, że stracą klienta!!
jarzysz????




a tak poza tym, to co tam słychać u firmy TREC??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Chciałbym poinformowac iz wysłalem email do OLIMP`u otrzymalem odp , iz wysla ale musze zapłacic za przesylke , powiedzialem ze OK , paczka doszla na drugi dzien , znajdowalo sie w niej 6 bardzo duzych plakatow! 2 katalogi 6 dlugopisow nie jest zle pozdrawiam!

Zmieniony przez - DrMartens w dniu 2006-06-07 16:54:33

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
mi przysłali 5 plakatów i 2 cenniki!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
a mi nic nie przyslali sprobuje moze zadzwonic jak ktos pisal wyzej,moze wtedy cos z tego wyjdzie

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom Testosteronu

Następny temat

Sie porobila

WHEY premium