SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plakaty ze zdjęć?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Witam!

Chciałbym z zdjęc które mam na kompie zrobic plakaty do powieszenia na ścianę. Mam kilka zdjęć takich samych rozmiarów. Byłem pytać w poblizkiej firmi, która zajmuje się reklamą (plakaty,kalendarze,ulotki itp) niestety powiedziano mi że do 10sztuk to u nich nie da rady bo zajmują się hurtowymi zamówieniami.

Pytanie dzie jeszcze pytać o takie usługi?
W studiach fotograficznych zajmują się takimi sprawami?

Dodam że nie chce by ktos przesyłał mi oferty internetowe bo to nie wchodzi w grę, bo wysyłka jest połową ceny plakatów więc kompletnie nieopłacalne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
to może wydrukuj/niech Ci zrobią 10 sztuk? Plakatów nigdy dość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1464
w dobrym studiu fotograficznym powinni ci cos takiego zrobic. U mnie jakies studio w ktorym hipermarkecie reklamowalo sie ze robi plakaty ze zdjec, takze mozesz pochodzic i popytac, tylko pamietaj ze zdjecie musi byc w duzej rozdzielczosci bo inaczej lekko sie rozczarujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja jakies dwa tygodnie temu wydrukowalem sobie 10plakatow w drukarni, tam drukuja gazety etc. Dalem za te dzisiec plakatow 40zl. Dobra jakosc, format a3.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
xmejux - nie wiem dokładnie od ilu sztuk jest to zamówienie hurtowe... napisałem tak jak napisałem bo na pewno nie bd robił wiecej niż 10 plakatów. a pytając w firmie powiedziałem że bd to max 10 sztuk to powiedzieli że nie ma szans i nawet nie zapytałem ile by musiało byc bo więcej mnie nie interesuje...

gothmori09 - a ta drukarnia to taka jak każda inna która zajmuje się także pierdołami typu kserowanie... Czy to jakaś duża bo tak wspomniałeś ze tam drukują gazety?
I w ogole te 10plakatów to masz w jakim rozmiarze?

Ogólnie dzięki za info po SOGu w podzięce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
"Dobra jakosc, format a3."

Tez cos chcialem podrukowac ale narazie drukarnie mi nie odp:D

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
a ja zaszlem do sklepu papierniczego, tam mozna wydrukowac i dokumenty i zdjecia. za za bardzo dobrej jakosci formatu a3 zaplacilem 4 zl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
format a3 w sumie by mi wystarczył...

kokoszeski - no tak zapłaciłeś 4zł ale to masz na zwykłym papierze a Ja bym chciał na typowym do plakatów tzn. "śliskim" żeby sie to ładnie prezentowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
jest na sliskim, na normalnym 3 zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc mam problem z plecami

Następny temat

przyśad jak to naprawde jest !?

WHEY premium