SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT po propie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Kupiłem propa (2 amp po 10ml) i ma z tego byc cykl na 6 tyg (chociaz jak patrze na te 2 amp to wątpie żeby wyszło z tego 20 strzałów.
Ale pytanie jest o PCT, mam 20 tabs clomu i do tego chce zakupic novedex xt i size on Gaspari. Taki zestaw da rade? I jakie osłonki do cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
zapewne stężenie propa to 100mg/ml
więc biorąc 1-6 100mg eod
clomidu powinno wystarczyć
o osłonkach poszukaj w wyszukiwarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
do size ona kup mono jeszcze
novedexa lepiej po clomidzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Mam witaminy olimpu, zincas forte, B6 i hepatil (brac w trakcie czy po?) Czy to wystarczy? Z tego co czytałem prop nie jedzie tak mocno po flakach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Omega3, czosnek...

Arash - dlaczego novadex po clomidzie a nie równocześnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dlatego, że na samym clomie, po tak lightowym cyklu i tak powinno być dobrze
przeważnie problemy zaczynają się po skończeniu cloma, a dając novedexa po clomie wydłużymy działanie "przywracające" organizm do normy
dając razem będzie mocniej, ale krócej
a ja akurat jestem zwolennikiem teorii, że w przypadku pct nie dawki grają kluczową role, ale długość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
dokładnie j.w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
jest sog - mądrze!

Arash:
wycinając się - 1-4 mdrol 2ed, 1-8 prop (4tygi 100mg, 3tygi 150mg, 1tyg 100mg)

leciało na odbblok hcg gonasi 12 dni po 1000 w oatatnim tygu testa i teraz clom już leci 3tab, 2tab, 2tab, i zaraz 1tab

czyli ten kick był nie potrzebny?
i czy po clomie dać właśnie novadexa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
niekoniecznie niepotrzebny, jak dajesz samego cloma warto pierwszy dzień-dwa dać trochę więcej, byle nie kosztem długości pct
jakbys miał dać nap 18 dni po 50 mg albo 12 dni z "kickiem" to osobiście wolałbym opcję 18 dni
zresztą pewien znany polski kulturysta z którym miałem okazję przez jakiś czas trenować na jednej siłce mówił, że cloma zawsze lepiej dawać w stałej dawce 50 mg
oczywiście moja uwaga o nie łączeniu naraz zbyt wielu środków dotyczy raczej krótszych cykli, z jednym-dwoma środkami w umiarkowanych dawkach, wiadomo, że przy półrocznej bombie sprawa będzie wyglądać inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
zawsze chodziło o to by jak najszybciej się odblokować stąd clom na kick w połaczeniu z dobrymi bozerami - tak mi się przynajmniej wydawało...

Z czasem teoria się mnoży

U mnie jest nawet taka teoria że biorą prolke i wraz z ostatnim strzałem jedzą clomid po 50mg nie 12 czy 14 dni po ostatnim strzale. Niby wtedy dają czas na rozkręcenie się cloma i po przestaniu działania np prolo clom ma od razu mocne uderzenie - nie wiem czy dobrze wyjaśniłem ale to jest teoria kulturysty mistrza dolnego śląska i chyba polski i 5 miejsce w egipcie do 75kg jakoś nie dawno.
Dla zainteresowanych mogę go dokładnie zapytać jak to robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
A i zostało mi cloma na 17dni był kick 3tab, 2tab, 2tab, i jeszcze 17. czyli całe 17 dni skończyć oczywiście po 50mg czy wcześniej? i czy po tym dokładać novadex np przypominam było tez hcg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oslonki

Następny temat

PYTANIE O METE

WHEY premium