SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS NA NAJLEPSZĄ VIDEORELACJĘ Z FIRMĄ TREC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 9911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Masz jeszcze dzis czas i jutro do 00:00. Nie wyrobisz sie?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
jeszcze nic nie mam dopiero siadlem, bede mial pierwszy wolny weekend od dluzszego czasu. postaram sie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
wrzucenie samego pliku na youtube to jakies 5+- godzin jak nie wyrwie neta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
skonczone, wrzucam plik na youtube jednak moze to potrwac nawet kilka godzin takze jezeli mozna - prosilbym o wyrozumialosc, jezeli wyslalbym maila w nocy lub nad ranem

pzdr!
(chyba ze, nie mozna, wkoncu regulamin dla kazdego taki sam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Ok. Mysle, ze nie bedzie problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Udało mi się załadować plik na serwis youtube,

wysyłam za chwilę @ z linkiem.

Z pracy nie jestem zadowolony w stu procentach, bo myślę, że stać mnie na więcej. Mało czasu dało swoje znaki i można to zobaczyć w poziomie pracy. Jednak, jeżeli nie wykorzystałbym danego mi czasu miałbym sobie za złe, że nie spróbowałem swoich sił.

Praca jest w jakości takiej, jakiej jest. Postawiłem, na niższą jakość ze względu na czas końca konkursu. Jeżeli byłaby taka potrzeba (powiedzmy, ze wygram) i serwis chciałby mieć lepszą jakość mógłbym poświęcić cały dzień na zmontowanie tego w lepszą jakość i wrzucenia tego na youtube czy też jakiś inny serwis do przesyłania plików żeby nie tracić na jakości.
Polecam tak więc oglądanie aktualnej wersji na opcji '480p'.

pzdr

ps, dla innych konkursowiczów - wybrałem temat drugi ze względu na 'mniejszą' obszerność tematu i krótszy czas nagrań. A Wy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
ja wybralem temat pierwszy , poniewaz wydawal mi sie on ciekawszy aczkowliek rowniez jak i Ty mysle ze mozna bylo zrobic prace lepiej :) a tak wogole co studjujesz technologie informatyczne czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Nie, towaroznawstwo i zarzadzanie jakoscia,
czemu pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Skrót Ti tak sobie rozwinolem i myslałem co za tym idzie praca na wysokim poziomie. Swoja droga ciekawe kiedy wyniki i jakie byly inne prace :) Gawus pokazesz link do swojej pracy :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Ciekawi mnie ile osób wysłało swoją prace. Miejmy nadzieje, ze przynajmniej kilka o szkoda by było takiego konkursu.
Co do linku, mogę Ci podesłać na PW, jeżeli chcesz napisz email

porazka nie mozna uzywac znaku 'malpa' :q
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, proszę o ocene

Następny temat

Modyfikacja diety

WHEY premium