SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owłosienie - golić czy zostawiać?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 32 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1369
Cześć Wszystkim mam na imię Łukasz.
Celem tematu jest sprawdzenie jaka jest ogólna opinia na temat estetyki męskiej sylwetki .



1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 32 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1369
wiedxma
Opinia kobiety! Zostaw! Nie gol! Ani się waż! Jak będziesz golił to potem będziesz drapiący włosy są fajne! Lepszy owłosiony niż drapiący Nie wszystkie kobiety lubią ale są takie co szaleją za owłosionymi mężczyznami... Mi pasują obie wersje

Właśnie moja żona też woli mnie zarośniętego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33684 Napisanych postów 23680 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279187
Już sam musisz decydować , mi osobiscie samo w sobie owłosienie nie przeszkadzałoby ale przypuszczam ze by mnie drażniło więc bym golił ale z drugiej strony jak pomysle ile zabawy z takim goelniem to nie wiem czy bym się nie przyzwyczaił do włosów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29914 Napisanych postów 27250 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
To już wszystko jest kwestią indywidualną, jak Ty wolisz i czy bedizesz pilnować żeby mniej roboty później było, bo takie futro golić to już roboty jest trochę (łatwiej byłoby palnikiem opalić ). To by było tyle w kwestii jak lepiej, natomiast biorąc pod uwagę kwestie wizualną, tego jak lepiej prezentuje się sylwetka i szczegóły poszczególnych partii to zdecydowanie lepiej jest ogolić - nie bez powodu zawodnicy na scenie są gładcy jak ściana, także jeżeli na tym Ci zależy to trzeba poświęcić trochę czasu i ogolić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 160852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1236087
ja gole dla wygody i lepszego samopoczucia:)
zdecydowanie moja skora lepiej reaguje jak wlosy sa krotkie, tak to wyskakuja mi jakies potowki, syfy, gdy zbyt duze klaki sie juz uzbieraja. druga sprawa to dokladnie jw chlopaki pisza, duzo lepiej bedzie prezentowac sie sylwetka pod katem umiesnienia:) tak to obecnie futro zakrywa mase miensiowa, a widac, ze BF u ciebie jest przyzwoity i sylwetka po wycieciu owlosienia bedzie prezentowac sie na pewno duzo lepiej :) a z drugiej strony to Twoja decyzja
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 1506 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21355
Przy takiej sylwetce, gól z miejsca. Mi by było szkoda zakrywać to pod kłakami :D


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-06-28 11:19:24

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 28
No to jest mocno dyskusyjny temat, najważniejsze jak ciało, twarz, głowa, wyglądają na zadbane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 32 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1369
Żeby to w miarę dobrze wyglądało bez włosów to 2-3 godziny co dwa tygodnie minimum musiałbym poświęcić i to skupiając się na klacie plecach i brzuchu . Z drugiej strony fakt posiadania tak dużego owłosienia motywował mnie do treningów , jak złapałem trochę więcej mięśnia to pod koniec szkoły średniej skończyły się głupie docinki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 647 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75027
Plecy i ramiona potraktuj laserem i spokój a klatę i brzuch maszynka i jazda. Ja robię maszynka do włosów bez nakładki i później maszynka do golenia, wcale długo to nie schodzi. Szkoda trzymać taka sylwetkę pod swetrem ;) od razu inaczej to będzie wyglądało

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 32 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1369
Po tygodniu od wygolenia na zero wygląda to tak ale muszę przyznać że zawsze jak to zgolę dziwnie się czuję . Wydaje mi się że to kwestia przyzwyczajenia bo przy tak dużym owłosieniu różnica jest ogromna.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33684 Napisanych postów 23680 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279187
witorrr98
Przy takiej sylwetce, gól z miejsca. Mi by było szkoda zakrywać to pod kłakami :D



Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-06-28 11:19:24
Tu jest dużo racji , sam mam mocno owłosione ale tylko nogi i kiedyś na próbe na końcu redukcji ogoliłem i sam się zdziwiłem jakie detale się ujawniły których za nic nie było widać pod włosami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6381 Napisanych postów 76603 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758206
Myślę, że jest to kwestia mocno indywidualna i każdy z nas powinien robić tak, jak jemu będzie lepiej. Osobiście lepiej czuję się goląc klatkę piersiową, pachy, czy miejsca intymne. Nóg z kolei nie wyobrażam sobie golić. Każdy z nas ma inne upodobania. Jeżeli oczekujesz opinii odnośnie do tego jak wygląda Twoja sylwetka w obu przypadkach, to mi zdecydowanie bardziej się podoba ogolona. Bez wątpienia w celu lepszego uwidocznienia detali sylwetki będzie to lepsze rozwiązanie. Na całym organizmie.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stan przedcukrzycowy

Następny temat

Naderwany biceps - porady

WHEY premium